Şimdi Ara

SATILIK !!! Roxio Game Capture HD Pro ( Kayıt Cihazı )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
3.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK !!! Roxio Game Capture HD Pro ( Kayıt Cihazı )
    Mevcut Konsollar ( Xbox 360 , Playstation 3 , Nintendo Wii , Wii U ) ve Pc'den oynadığınız oyunları , filmleri vs kaydetme özelliğine ve ayrıca Twitch.tv,Justin tv gibi yerlerde canlı yayın yapma özelliğine sahip olan Roxio üretimli kayıt cihazı Roxio Game Capture HD Pro cihazımı satıyorum arkadaşlar.Ülkemizde oldukça pahalı satılan ve yurt dışında da 120 dolar civarında olan bu cihazı 200 liraya satıyorum.Cihazda herhangi bir sorun , çizik ya da teknik bir problem yoktur.Bu tür bir cihaz arayan arkadaşlar için kaçırılmaz fırsat.

Cihazın yurtdışı satış ilanını buradan görebilirsiniz ...

http://www.amazon.com/Roxio-Game-Capture-HD-PRO/dp/B008YTAGGW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1379766386&sr=8-1&keywords=roxio+game+capture+hd+pro

Kutu içeriği :

1.Roxio Game Capture HD Pro

2.Roxio Game Capture HD Pro Driver

3.Roxio Game Capture HD Pro ile Pc'niz arasında bağlantı sağlayacak olan kablo

4.HDMI Kablo

Ayrıca Playstation 3'den kayıt yapmanız için gerekli olacak olan özel kabloyu da yanında hediye ediyorum.

Normal satışlarda kutu içeriğinde HDMI kablo ve Ps3 özel kablosu yer almamaktadır ! Ancak artık bir işime yaramayacakları için onları da ücretsiz olarak kutu içeriğine dahil ettim.

Fiyat :200 TL

İlgilenen arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi almak isterlerse pm'den ulaşabilirler ...
    Fiyat : 200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm
  • Böyle bir kayıt cihazı almayı çok istiyorum ama fiyatları hep yüksek seyrediyor. Hayırlı satışlar dilerim...
  • pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben alırım bunu hemde çok ucuz eğer olursa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ay ortasına kalırsa almak isterim fiyat çok güzel

Edit:Hocam bir kaç fotoğrafınıda çekip atarsan on numara olur ilan için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byorkouk -- 3 Ocak 2014; 10:23:24 >
  • satıldımı hocam ?
  • pm atıldı
  • satıcı ne alet satıldı diyor ne satarım ne de satmam diyor böyle bir satıcı ilk defa görüyorum .o kadar pm attım insan en azından satıldı yada satmıyorum yazar

böyle üyelerden alışveriş yapılmaz
  • isteyene abd den yollarım arkadaşlar bana mail atın abd den bırsey lazımsa.... sıfırını size aynı fıyata yakın yollarım
  • boxor kullanıcısına yanıt
    Size mail atmıştım. Bu ürünü bu fiyata yakın isterim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Size mail atmıştım. Bu ürünü bu fiyata yakın isterim..

cevapladıgımı umuyorum
  • boxor kullanıcısına yanıt
    http://www.youtube.com/watch?v=xQjuRCocMnI

10 Haziranda çekmiştim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.