Şimdi Ara

SATILIK | ROMAN - ÜNİVERSİTE KİTAPLARI (FİYATLAR GÜNCELLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yer boşaltmak ve yeni kitaplar almak için elimdeki kitapları satıyorum.

- Sherlock Holmes serisi toplu halde satılıktır, tek satış yoktur.
    - Üniversite kitaplarını alanlara yanında nacizane notlar hediye edeceğim.
    - Kondisyon puanını ufak durumlardan kırdım. Yırtık, parçalanma vb gibi hasarlar kesinlikle yoktur.
    - İsteyene, ilgilendiği kitapların detaylı resim, video vb atabilirim.
    - Kargo alıcıya aittir, çoklu alımlarda ben karşılayabilirim.
    - Kitap kargolarına indirim kampanyasından dolayı PTT Kargo'yu tercih ediyorum. İstek doğrultusunda başka kargo şirketine de verebilirim.
    - Diğer soru ve görüşleriniz için mesaj atabilirsiniz.

SATILIK KİTAP LİSTESİ:

Dejavu - John Hart - Koridor Yayınlık - 3/5 Kondisyon - 5 TL

Alacakaranlık - Stephenie Meyer - Epsilon Yayıncılık - 5/5 Kondisyon - 10 TL
    Yeniay - Stephenie Meyer - Epsilon Yayıncılık - 5/5 Kondisyon - 10 TL
    Tutulma - Stephenie Meyer - Epsilon Yayıncılık - 5/5 Kondisyon - 10 TL
    Şafak Vakti - Stephenie Meyer - Epsilon Yayıncılık - 5/5 Kondisyon - 10 TL

Satranç - Stefan Zweig - Zeplin Kitap - 5/5 Kondisyon - 4 TL

Simyacı - Paulo Coelho - Can Sanat Yayınları - 5/5 Kondisyon - 7 TL

Ulysses Moore Zaman Kapısı - Ciltli - Doğan Egmont - 5/5 Kondisyon - 7 TL SATILDI
    Ulysses Moore Unutulmuş Eski Haritalar Dükkanı - Ciltli - Doğan Egmont - 4/5 Kondisyon - 7 TL SATILDI
    Ulysses Moore Maskeler Adası - Ciltli - Doğan Egmont - 4/5 Kondisyon - 10 TL SATILDI
    Ulysses Moore Taşların Muhafızları - Ciltli - Doğan Egmont - 5/5 Kondisyon - 10 TL SATILDI
    Ulysses Moore İlk Anahtar - Ciltli - Doğan Egmont - 5/5 Kondisyon - 10 TL SATILDI

Sherlock Holmes Seti (5 Kitap Takım) - Martı Yayınları - 5/5 Kondisyon - 25 TL

Genel Matematik 1 - Prof. Dr. Mustafa Balcı - Sürat Yayınları - 4/5 Kondisyon - 10 TL SATILDI
    Çözümlü Matematik Analiz Problemleri 1 - Prof. Dr. Mustafa Balcı - Sürat Yayıncılık - 5/5 Kondisyon - 15 TL SATILDI
    Genel Kimya - Raymond Chang - Palme Yayıncılık - 3/5 Kondisyon - 20 TL

SATILIK | ROMAN - ÜNİVERSİTE KİTAPLARI (FİYATLAR GÜNCELLENDİ)SATILIK | ROMAN - ÜNİVERSİTE KİTAPLARI (FİYATLAR GÜNCELLENDİ)
    SATILIK | ROMAN - ÜNİVERSİTE KİTAPLARI (FİYATLAR GÜNCELLENDİ)SATILIK | ROMAN - ÜNİVERSİTE KİTAPLARI (FİYATLAR GÜNCELLENDİ)
    SATILIK | ROMAN - ÜNİVERSİTE KİTAPLARI (FİYATLAR GÜNCELLENDİ)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyShift -- 24 Ağustos 2020; 20:29:58 >

• Genel Matematik 1 - Prof. Dr. Mustafa Balcı - Sürat Yayınları - 4/5 Kondisyon - 10 TL
    Çözümlü Matematik Analiz Problemleri 1 - Prof. Dr. Mustafa Balcı - Sürat Yayıncılık - 5/5 Kondisyon - 15 TL

Kitapları @Lemansky kardeşime satılmıştır.
  • Güzel paketlenmiş arkadaşımız içine de kendi notlarından koymuş güvenilirdir güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Mobilden bir türlü referans sistemini beceremedim bilgisayar bulursam denerim tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemansky -- 26 Eylül 2017; 22:19:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam chang genel kimya 4. baskı mı öyleyse alayım
  • İlk sayfasında "Dördüncü Baskıdan Çeviri" yazıyor, basım yılı 2011

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandan sonra bir up diyeyim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UP
  • Up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.