Şimdi Ara

[SATILIK] Razer Tiamat 7.1 Analog (Fotoğraflar Eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
1.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Masaüstünden laptop a geçiş yapacağım için muhteşem ikilimi satıyorum.Her ikisi de yurtiçi ve full kutu- faturalı sorunsuz , temiz ürünlerdir , aktif olarak kullanılıyorlar.

Razer Tiamat 7.1 : 425 TL 11/2013 Aral Game Faturalı ( SATIŞTAN KALDIRILDI )

Asus Phoebus Solo : 275 TL 10/2014 Sanalmarketim Faturalı (SATILDI)

İzmir içi test ederek ve kullanım için yardım ile alabilirsiniz.Diğer şehirlere ilk havale sonra kargo olarak yollanabilir , sanalpazar düşünmüyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunbird -- 8 Nisan 2015; 0:01:36 >

• sunbird kullanıcısına yanıt
    iyi günler. kulaklığın fotosunu koyma şansın var mı. fiziki açıdan ne durumda olduğunu görmek istiyorum :)
  • smtsl S kullanıcısına yanıt
    kulaklıkta hiçbir çizik bile yok , ama fotoğraflarını birkaç saat içerisinde yüklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtsl

iyi günler. kulaklığın fotosunu koyma şansın var mı. fiziki açıdan ne durumda olduğunu görmek istiyorum :)

fotoğraflar eklendi
  • tekrar PM
  • Aktif olarak kullanılmayaydı iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sa kardesim pm den yazdim acil donersen sevinirim

• Razer yurtdışı mağazasından aldım. Bugün elime ulaştı Elite 7.1 Tiamat. Tüm girişleri bağladım analog olarak pcme. Ancak bi sorun yaşıyorum. 2.1de inanılmaz güçlü ve kaliteli bir ses alırken 7.1de çok zayıf ve kötü bir ses alıyorum hatta subwoofer duyulmuyor neredeyse. Bunun sebebi nedir lütfen yardımcı olun.
    Anakart msi z170a m7 modeli. Acaba ses kartı mı almam lazım.
    Çünkü sanırım 7.1 olmuyor. Onuda şuradan anladım; 7.1'de iken üstteki düğmesi ile tüm sesleri kisiyorum müzik çalarken, ancak sadece front yani ön kısmın sesini kisinca müzikde ses azalıyor. Diğer subwoofer yada side rearda hiçbir degisiklik olmuyor lütfen yardım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.