Şimdi Ara

Satılık Razer Mamba Tournament Edition (Sıfır) Kargo Bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürünü amazondan aldım kutusu, jelatini açılmamıştır, sıfır ürün.
    Alabileceğiniz en şık mouse budur. Razerin yeni mamba serisinin kablolu versiyonudur. 16000 dpi lazer sensörlü. 4 bölgesinde 16milyon renkli ışıklandırması var. 9 tuşu var.
    Kargoyu ben ödüyorum. Yani kargo bedava. Sürat kargo ile para geldikten sonraki gün yolluyorum veya beylikdüzü civarında elden satış yapabiliriz. Fiyat 290 TL.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axeles -- 7 Mart 2016; 18:58:17 >

• hocam sıfır tr garantili 329 tl bence fiyatta revizyon yaparsan daha hızlı satılırhttp://urun.n11.com/mouse/razer-mamba-chroma-tournament-edition-gaming-mouse-P102297251
  • quote:

Orijinalden alıntı: requiemm

hocam sıfır tr garantili 329 tl bence fiyatta revizyon yaparsan daha hızlı satılırhttp://urun.n11.com/mouse/razer-mamba-chroma-tournament-edition-gaming-mouse-P102297251

Acelem yok. 30 tl daha ucuza satıyorum zaten. Satamazsam indiririm ilerde. Yine de teşekkürler bilgi için.
  • Xanthomonas nickli arkadaşa satılmıştır .
  • sattığım kişi Xanthomonas beni dolandırdı.

http://forum.donanimhaber.com/m_115198187/tm.htm
  • axeles kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun hocam... Hemen şikayet edin bence
  • Teşekkürler. Savcılığa şikayet edeceğim bugün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmis olsun
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • birisi sizden yüksek fiyata ürün alıyorsa bilinki bişey var demektir. bu tip sorun yaşayacağınızı zaten önceden anlamanız gerekirdi. kim tutar garantisiz yurtdışı ürünü görmeden neredeyse türkiyedeki mağazadaki ürün ile aynı fiyata alır? kredi kartı ile mağazadan 9 taksit alıp kredi kartına puan kazanıp 2 yıl garantili almak varken...

hani bende bunun kablosuzuna bakıyorum piyasada güvenilir yerde 485tlye var, arkadaşın birisi yurtdışı ürüne 435tl istemiş. açmış kullanmış beğenmemiş satıyor. hani 2. elde zaten kimse suya düşürdüm, ışığı yanmıyor defolu olduğundan satıyorum demiyor. orası şans işi. kutuyu açmasa tamamda şimdi kutuyu açınca bir sürü risk giriyor işin içine. biri çıkıpta o ilana 400liraya alırım derse ve satan kişi dolandırılırsa hiç şaşırmam şimdiden söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 8 Haziran 2016; 18:07:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.