Şimdi Ara

SATILIK PS4 ( SATILDI ), PS3 500TL VE PSP 100TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SATILDI ...

PS3

İkinci el olarak aldım, 40 GB kalın kasadır. Çalışmasında bir problem yok ama hdmi ile görüntü vermiyor, bunun yerine component ( 5 uçlu ) kablo kullanıyorum. 1080p görüntü bu kablo ile de alınabiliyor. Yanında 1 kol ve 1 TB USB harddisk vardır. Birçok oyun ve emulatör kurulu, o bu şu diye oyunları sayamayacağım. İsteyen zaten indirip istediği oyunu oynar. Tek fiyat 500 TL. Kargo alıcıya aittir.

PSP

Fat model çalışmasında bir problem yok. Yanında hafıza kartı, ve şarj kablosu var. İçinde oyunlar yüklü. Kozmetik iyi sayılır. Tek fiyat 100 TL. Kargo alıcıya aittir.

NOT

Alışveriş yapmadan önce daha önce yapmış olduğum alışverişlerdeki yorumlara bakabilirsiniz. Ödeme için Enpara hesap numarası verebilirim. Hesaba para yattıktan ertesi gün kargo yaparım. Tüm gün çalışıyorum yanımda kutu ile gezemem. Bilgi almak için whatsapp ile 05309665211 den ulabilirsiniz. ( sadece mesaj atın ) takas kabul etmiyorum, allaha şükürler olsun herşeyim var. Herkese hayırlı alışverişler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megaturk -- 10 Nisan 2017; 15:54:1 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.