Şimdi Ara

[SATILDI] SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILDI

Merhaba arkadaşlar,

Pc ye geçtiğim için ve oyun fiyatlarından dolayı ps promu satıyorum.

Garanti süresi geçti

CUH-7216B Sürümü fakat ne yazık ki fan problemi mevcut ve rahatsız edici bir ses ne yapsam nereye yollasam da çözüm bulamadım.

Hard disk 1 TB idi fakat bad sector verdi ve bende elimde ki 500 gb hd yi takıp harici ile devam ettim.

2 kol mevcuttur beyaz olanda bir problem yok fakat siyah olan kol sert bir şekilde düşüp kozmetik olarak hasar aldı ve sağ anologta sağa çekme problemi var.

Kolların orijinal şarj kablosu arızalandığı için başka bir kablo ile kolları şarj ediyorum.

Daha önce elden ringi forumdan satın alıp hesap olarak makineye ekledim. Oyunu satan kişi şifreyi değiştirip beni dolandırdığı için şifreyi bilmiyorum fakat oyunu ve hesabı silmedim kendi hesabınızı eklediğinizde oyuna hesabınızdan erişebiliyorsunuz.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen hiç bir şekilde donma, çökme yaşamadım çalışması problemsiz, geçen yaz termal macunu yenilendi.

Tekirdağ/Süleymanpaşa dan talep otursa gelip istedikleri şekilde deneyebilirler.

Alacak kişiye hayırlı olsun.

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILDI] SATILDI

[SATILDI] SATILDI

[SATILDI] SATILDI

[SATILDI] SATILDI

[SATILDI] SATILDI

[SATILDI] SATILDI

[SATILDI] SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Tekirdağ Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Beyaz kol ayrı satar mısınız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Komple satıyorum hocam ayrı ayrı satamam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.