Şimdi Ara

▓SATILIK PS4 PRO 2 TB-OYUN-FULL KUTULU▓

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
3
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Python (1 mesaj) enemy (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Konsollar ve aksesuarları >> Konsollar >> Playstation >> ▓SATILIK PS4 PRO 2 TB-OYUN-FULL KUTULU▓
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1661 Mesaj
    Referanslar: 131

Katılım Zamanı
    24 Aralık 2006

Konu Sahibine Özel
    Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ps4 Pro 1 tb modeliydi sonra 2 tb hdd alıp içine taktım ve 2 tb olarak satıyorum. Termal macun yenilemesi ve de temizliği yapılmıştır. İçindeki fanı güncel kasa olan ps4 pro fanı ile değiştirdiğim için hiçbir şekilde fan sesi sorunu yoktur. İstediğiniz oyunlarda deneyebilirsiniz en ağır oyunlarda bile fan sesi şikayeti yok.

Yanında kutusu 1 adet dualshock 4 V2 gamepad'i, hdmi kablosu, kol şarj için usb kablosu ve de kol'a takılan kutu içinden çıkan orjinal kulaklığı ile teslim edeceğim. İlk sahibiyim, öyle kafe çıkması 50 kişinin elinden geçmiş, ne idüğü belirsiz, tamirli bozuk orası burası çizikli saçma sapan cihazlarla karşılaştırmayın.

İÇİNDEKİ PSN HESABINDA YENİ ÇIKAN GOD OF WAR, UNCHARTED COLLECTİON, BİOSHOCK COLLECTİON, DEATH STRANDİNG OYUNLARININ OLDUĞU HESAP İLE VERECEĞİM.

Resmi sony türkiye cihazıdır, faturası da benim adımadır. O şekilde teslim edeceğim. İzmir içi elden teslim, izmir dışı alışverişlerde de eft havale sonrası hangi şehirdeyseniz kargo ile paketleyip gönderebilirim.

Fiyat : 2900 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Python -- 13 Ocak 2021; 22:15:27 >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.