Şimdi Ara

Satılık PS4 Eurasia Garantili + 15 Oyun GTA5 FIFA15 FC4 BF4 AC4 + PSPLUS 1450 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazım ter temiz hiç bir sorunu olmayan bir cihazdır. Sony Eurasia garantisi devam ediyor. Fatura tarihi 02.02.2014 Media Markt'dan alnmıştır.
    Kutu ve içeriği tamamen durmaktadır. İçerisinde Storedan alınıp orjinal olarak yüklenen 15 tane Primary oyun vardır. Oyunlar ;

GTA 5
    FIFA 15
    FarCry 4
    Dragon Age deluxe edt.
    Battlefield 4 premium edt.
    Watch Dogs
    Assasins Creed 4
    FIFA 14
    OUTLAST (Plus)
    Infamous First Light (Plus)
    Injustice (Plus)

Bunlar haricinde, PS Plusın vermiş olduğu tüm oyunlarda içindedir. 4 Nisana kadar Plus üyeliğim de devam etmektedir.
    Oyunlar ömür boyu makinede kalacaktır. İstediğiniz zaman silip daha sonra tekrar yükleme yapabilirsiniz.
    Fiyat makuldür sadece oyunların fiyatı piyasada bellidir.

Fiyat : 1450 TL tek fiyat, alana hayırlı olsun. İhtiyacımı hallettim indirimli fiyatı kaldırdım fiyat sondur.

Satılık PS4 Eurasia Garantili + 15 Oyun GTA5 FIFA15 FC4 BF4 AC4 + PSPLUS 1450 TL  Satılık PS4 Eurasia Garantili + 15 Oyun GTA5 FIFA15 FC4 BF4 AC4 + PSPLUS 1450 TL

Satılık PS4 Eurasia Garantili + 15 Oyun GTA5 FIFA15 FC4 BF4 AC4 + PSPLUS 1450 TL

Satılık PS4 Eurasia Garantili + 15 Oyun GTA5 FIFA15 FC4 BF4 AC4 + PSPLUS 1450 TL Satılık PS4 Eurasia Garantili + 15 Oyun GTA5 FIFA15 FC4 BF4 AC4 + PSPLUS 1450 TL Satılık PS4 Eurasia Garantili + 15 Oyun GTA5 FIFA15 FC4 BF4 AC4 + PSPLUS 1450 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LENASSO -- 16 Mart 2015; 8:41:10 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• lenasso kullanıcısına yanıt
    Fiyat süpermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murbertar

Fiyat süpermiş.

Eyvallah hocam sağolun.

• üstad sen naptın ya iyice gebertmişin fiyatı :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

üstad sen naptın ya iyice gebertmişin fiyatı :))

Hocam bu iki gün içinde satilirsa bu fiyata düşürdüm. Artık kısmet satilmazsa haftasonu eski fiyatina yukseltecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lenasso

quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

üstad sen naptın ya iyice gebertmişin fiyatı :))

Hocam bu iki gün içinde satilirsa bu fiyata düşürdüm. Artık kısmet satilmazsa haftasonu eski fiyatina yukseltecegim.

bu fiyata satılmassada satma zaten, Allah gönlüne göre alıcı versin inşallah.
  • Şu konuya hergün girip bakıyorum içim gidiyor resmen.ihtiyacım olmamasına rağmen benim alasım geliyor. İnşallah kısa zamanda satılır.
  • Yanlış anlama olmasın sadece ps plus uyeliği suresince oyu lardan faydalanabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

Yanlış anlama olmasın sadece ps plus uyeliği suresince oyu lardan faydalanabilirsiniz

Bilmediğiniz şey hakkında neden yorum yapiyosunuz ki? Plus ile plus oyunları fayanalanir. Tam sürüm oyunlari fifa gta vs. bunlar ömür boyu hesapta ve ömür boyu oynanabilir ve istediği zaman silinip istediği zaman yükleme yapılabilir. Yazık ki her gün sizi ps forumlarinda görüyorum ama hala ps ile ilgili net bilgi sahibi değilsiniz. Ayrıca bu şekilde bilip bilmediğiniz şeye yorum yapmak alıcı arkadaşların kafasını karıştırır. Son tavsiyem bilmediğiniz konulara burnunuzu sokmamaniz..

• quote:

quote:

Yanlış anlama olmasın sadece ps plus uyeliği suresince oyu lardan faydalanabilirsiniz

Bilmediğiniz şey hakkında neden yorum yapiyosunuz ki? Plus ile plus oyunları fayanalanir. Tam sürüm oyunlari fifa gta vs. bunlar ömür boyu hesapta ve ömür boyu oynanabilir ve istediği zaman silinip istediği zaman yükleme yapılabilir. Yazık ki her gün sizi ps forumlarinda görüyorum ama hala ps ile ilgili net bilgi sahibi değilsiniz. Ayrıca bu şekilde bilip bilmediğiniz şeye yorum yapmak alıcı arkadaşların kafasını karıştırır. Son tavsiyem bilmediğiniz konulara burnunuzu sokmamaniz..

Plusa verilen oyunları sadece uyelik suresince oynar gta v fifa bunları omur boyu oynar okurken anlamayı deneyin

• quote:

quote:

quote:

Plusa verilen oyunları sadece uyelik suresince oynar gta v fifa bunları omur boyu oynar okurken anlamayı deneyin

"Yanlış anlama olmasın sadece ps plus uyeliği suresince oyu lardan faydalanabilirsiniz"

Sizin anlama özelliğiniz şu yazdığınız cümleyi bu şekilde yorumluyosa büyük bir sıkıntı içerisindesiniz. İlanıma yorum yapmayı bırakıp işinize bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LENASSO -- 12 Mart 2015; 16:45:24 >

• Tamam oyunlar iyi eyvallah, garanti 1 yıldan az kalmış, sıfırı artık 1150 civarına düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

Tamam oyunlar iyi eyvallah, garanti 1 yıldan az kalmış, sıfırı artık 1150 civarına düştü.

Haklısınız alıcı arkadaşlar bu yönde karar vereceğinden eminim. Fiyatım sondur.

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

Tamam oyunlar iyi eyvallah, garanti 1 yıldan az kalmış, sıfırı artık 1150 civarına düştü.

Hocam Sıfır garantili Güvenilir o fiyata nerde bende almayı düşünüyorumda fiyatlar uçmuş hep ya hiç görmedim ı fiyatta ama

• Joystick yok heralde

• Hocam hani cihazı satmıştınız???

• GulfStream kullanıcısına yanıt
    Sıfırı nerede 1150 lira ? Hangi ülkede yaşıyorsunuz çok merak ettim. Çinden mi getirtmekten bahsediyorsunuz. Öyle boş beleş sallamayın şuraya bir link atın biz de bakalım nerede 1150 liraymış garantisi neymiş kimdenmiş nerenin malıymış görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScreamEagles

Hocam hani cihazı satmıştınız???

Evet alıcı arkadaş "kesin alıyorum, ilanı kaldır" gibi cümleler kurmasına rağmen gelmedi almaya. Satış devam ediyor.

• quote:

quote:

Evet alıcı arkadaş "kesin alıyorum, ilanı kaldır" gibi cümleler kurmasına rağmen gelmedi almaya. Satış devam ediyor.

Kardeşim seni aradım konuştuk cihazı bi arkadaşım için alıcam dedim anlaştık sonra vazgeztim elden sattım dedin ben tutarlı bi davranış göremiyorum bu durumda saıcakmısın yoksa haybeye mi ilan koydun

• quote:

quote:

quote:

Kardeşim seni aradım konuştuk cihazı bi arkadaşım için alıcam dedim anlaştık sonra vazgeztim elden sattım dedin ben tutarlı bi davranış göremiyorum bu durumda saıcakmısın yoksa haybeye mi ilan koydun

Neden tutarlı bi davranış göremiyorsunuz ki? Sizin bakan gözünüzle alakalı o zaman. Ben size tamam dedim trafikteyim konuşuruz dönünce diye anlaştık. Daha sonra bir arkadaş elden nakit alıcam kesin alıcam ilanı kaldırın dedi. Sanalpazarla uğraşmaktansa elden satmak daha mantikli geldi bana ki kime sorsanız ona da mantıklı gelir hatta kendinize sorun size bile mantıklı gelir. 1500 liralık elektronik alet kargoda bişey olsa kim ugrasacak sizmi benmi? Sanalpazardan para ne zaman geçecek? Bir tek kendinizi düşünmeyin arkadaşınıza selamlar tekrar kusura bakmasın nakit saticam sanalpazar ile ugrasmak istemiyorum. Güven sorunu olan profilimden referanslarima baksin, taksit sorunu olan da gitsin taksitli nakit avans çeksin sanalpazar komisyonuyla ayni paraya denk gelir. Başka anlamadiginiz veya tutarsiz gördüğünüz davranışım varsa açıklık getireyim?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.