Şimdi Ara

Satılık | Ps4 EA UFC - 100 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Hatay İlan Türü #Satılık Orjinal Oyun #PS4
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. 28 Temmuz günü Amazon.com'dan alınmış EA UFC oyununu satıyorum. Tertemiz olduğunu söylememe gerek yok oyun iki haftalık. Kutulu, kitapçıklı. Oyunun ilk kullanıcısıyım. Kargo Hatay / Dörtyol yurtiçi kargo şubesinden %30 indirimli alıcı öder şeklinde gönderilecektir. Kargo izmir veya istanbul gibi en uzak şehire ortalama 1 günde ulaştırılıp ücreti 9 lira tutuyor. Dilerseniz farklı bir kargo firması ilede gönderimi olabilir. (Aras, Mng veya Sürat). Alışveriş önce havale sonra kargo şeklinde olacaktır. Fiyat başlıktada belirttiğim gibi 100 TL'dir. İndirim veya takas düşünmüyorum.

Satılık | Ps4 EA UFC - 100 TL Satılık | Ps4 EA UFC - 100 TL

* İlandaki görseller oyuna aittir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• İlan güncel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

Selamlar. 28 Temmuz günü Amazon.com'dan alınmış EA UFC oyununu satıyorum. Tertemiz olduğunu söylememe gerek yok oyun iki haftalık. Kutulu, kitapçıklı. Oyunun ilk kullanıcısıyım. Kargo Hatay / Dörtyol yurtiçi kargo şubesinden %30 indirimli alıcı öder şeklinde gönderilecektir. Kargo izmir veya istanbul gibi en uzak şehire ortalama 1 günde ulaştırılıp ücreti 9 lira tutuyor. Dilerseniz farklı bir kargo firması ilede gönderimi olabilir. (Aras, Mng veya Sürat). Alışveriş önce havale sonra kargo şeklinde olacaktır. Fiyat başlıktada belirttiğim gibi 100 TL'dir. İndirim veya takas düşünmüyorum.

Satılık | Ps4 EA UFC - 100 TL Satılık | Ps4 EA UFC - 100 TL

* İlandaki görseller oyuna aittir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

ilanın durumu nedir ??

• quote:

Orijinalden alıntı: psikoberg

ilanın durumu nedir ??

Selam. Maalesef açıldığı gün satıldı hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.