Şimdi Ara

[Satılık] PS4 500GB Fat Kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
74
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [Satılık] PS4 500GB Fat Kasa

Merhabalar;

Artık neredeyse hiç kullanmadığım ve atıl durumda duran konsolumu satıyorum. 500GB FAT Kasa versiyondur. Herhangi bir ekleme vs. yapılmamıştır. Tek kol var, yaklaşık 4-5 ay önce kadar Sony'den alınmış orjinal koldur. Kutusunu vs. bulabilirsem birlikte yollayabilirim. Sıfırdan farksızdır, sadece 2-2.5 ay kadar kullanıldı.

+ olarak yanında Ghost of Tsushima oyunun da kutulu olarak yollayacağım.

Konsolun orjinal kutusu yok. Başka bir kutu ayarlayıp güvenli şekilde paketleyip yollarım. İşim gereği fazlaca evde hatta şehirde olamadığım için sadece kargo ile alıcı ile anlaşılan bir zamanda yollayabilirim. Elden teslim bu yüzden pek mümkün olmaz gibi duruyor. Fotoğraflarda ürünlerin tozlu halleri de bu yüzden zaten, özür dilerim :)

Son olarak fiyat 1700TL düşünüyorum. Kargo alıcı ödemeli olur. Havale dışında ödemede olmaz. Pazarlık kabul etmiyorum, zaten bir an önce elden çıksın diye çok uygun bir fiyat verdiğimi düşünüyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1700 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.