Şimdi Ara

Satılık PS3 Oyunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Oyunların hepsi kutulu ve temizdir.İstedğiniz oyunu sanalpazarada komisyonu ekleyip koyabilirim.

Sleeping dogs - 45 TL
    Deus ex - 25 TL
    Uncharted 3 -45 TL
    Last of us -60 TL
    Skyrim -40 TL
    Nba 2k13 -20 TL
    Modern warfare 2 - 20TL
    Far cry 3 - 30TL
    God of war 3 -30TL
    Most wanted 2012 -15 TL
    Lord of the rimgs Conquest -20 TL
    Assassin creed 1 SATILDI
    Assassin creed 2 SATILDI
    Assassin creed Brotherhood SATILDI
    Assassin creed Revelations SATILDI
    Assassin creed 3 join or die collectior edition - SATILDI
    Homefront -15 TL
    Heavy rain -30 TL
    Gran turismo 5 -30 TL
    Fifa 13 -30 TL
    Batman arkham asylum -20 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooke5 -- 23 Aralık 2013; 18:46:55 >

• Assassin Creed serisi tarafımdan alınmıştır.
    Önce ilk 4 oyun sonra 3. oyun alındı. İlk kargolama da İstanbul içi 12 TL kargo ödedim. Düzeltme olarak özür dileyip 3. oyunu indirimli verdi. Tamam yanlışlık olmuştur dedim ama 3. oyun kargolamasında özellikle sanalpazar indirim kodunu kullanmasını ve ekstra sms bildirimi, sigorta v.s gibi ekstra maliyetleri düşürerek sadece adrese teslim kargolama istememe rağmen ne sanalpazar indirim şifresini kullanıldı ne de istediğim ekstraların çıkartılması yönünde talimatı oldu ve yine İstanbul içi 10 TL toplamda 22 TL kargo ödedim.
    Oyunlar gerçekten temiz hakkını yemem ama güvenip iyi yönde itibar notu girmeme ve gerçekten konuşup her detayda anlaşmamıza rağmen kargolama hayal kırıklığı oldu.
    Siparişlere gerekirse 5 TL verip kargo satıcıdan şekilde alışveriş yapmanızı tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liverpoolandkop -- 25 Aralık 2013; 11:39:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: liverpoolandkop

Assassin Creed serisi tarafımdan alınmıştır.
    Önce ilk 4 oyun sonra 3. oyun alındı. İlk kargolama da İstanbul içi 12 TL kargo ödedim. Düzeltme olarak özür dileyip 3. oyunu indirimli verdi. Tamam yanlışlık olmuştur dedim ama 3. oyun kargolamasında özellikle sanalpazar indirim kodunu kullanmasını ve ekstra sms bildirimi, sigorta v.s gibi ekstra maliyetleri düşürerek sadece adrese teslim kargolama istememe rağmen ne sanalpazar indirim şifresini kullanıldı ne de istediğim ekstraların çıkartılması yönünde talimatı oldu ve yine İstanbul içi 10 TL toplamda 22 TL kargo ödedim.
    Oyunlar gerçekten temiz hakkını yemem ama güvenip iyi yönde itibar notu girmeme ve gerçekten konuşup her detayda anlaşmamıza rağmen kargolama hayal kırıklığı oldu.
    Siparişlere gerekirse 5 TL verip kargo satıcıdan şekilde alışveriş yapmanızı tavsiye ediyorum.

Evet ilk kargoda hatalıydım kabul ediyorum.Ama ikinci kargoda dediklerinizin hepsini yaptım.Ekstra ücretlerin çıkarılmasını istedim , kargo indirim kodunuda verdim. Buda faturası :https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/1514013_10152919245979625_338025962_o.jpg?oh=da0d811438a4c7b8d0f566885fe58338&oe=52BCF986&__gda__=1388205998_b5258a7e11dc5b10ec6945139c9d21ce

Neden 10 lira gibi bir ücret çıkardı Aras kargo bilmiyorum.Böyle olsun istemezdim kusura bakmayın , bir daha aras kargo kullanmayacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.