Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SATILIK PS3 MOVE PACK (59 TL) EYE KAMERA & MOTION CONTROLLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Konsollar ve aksesuarları >> Konsol aksesuarları >> Xbox >> Playstation >> SATILIK PS3 MOVE PACK (59 TL) EYE KAMERA & MOTION CONTROLLER
Giriş
    212 Mesaj
    Katılım Zamanı
    31 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

1 adet eye kamera ve 1 adet motion controller satılıktır.Ürünler çok az kullanılmıştır ve sıfır ayarındadır.Ciddi alıcılar p.m atsın, pazarlıksız son fiyattır
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Sorunsuz alışveriş yaptıklarımdan bazıları : sertace(oyun aldım) - bluet(oyun takas) - M60!(oyun sattım) - brknmrt(oyun takas) - kisstheworld(oyun takas) - enclave(ps3 alındı) - patheticfb(oyun takas) - espana(oyun sattım) - gkhannn(oyun sattım) - shaunxx(oyun takas) - 2fast4u(oyun sattım) - Kymophobia(oyun aldım) - Max_Kolesne(oyun sattım) - army6rr(oyun aldım) - sertay_a(oyun aldım) - MuzminRahTs?z!(oyun sattım) - tugayadıgüzel(oyun sattım) - manjimurai(oyun aldım) - _asparagas_(oyun sattım) - espana(oyun takas) - okayal(oyun sattım) -HWA@zaza(oyun aldım) - RELION180(oyun aldım) - pudinkk(takas) - corvus_corvusan(ps3 sattım) - abem32(psp sattım) -technician77(laptop sattım) - ilidian(ps3 sattım) - bilkons(xbox aldım) - pcdunyası(oyun sattım) - geoxid(oyun aldım) - ankaacan(ekran kartı sattım) - beyazfatih(navi sattım) - UMIT35(oyun sattım) - ghostofsparta(oyun sattım) - mehmetoz38(ps3 sattım)
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
google reklamları
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.