Şimdi Ara

SATILIK PS3 320 GB SLİM + MOVE + OYUN...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, 2012 Nisan Mayıs aylarında alıp, hevesle 3-5 kez oynayıp son 5 aydır hiç el sürülmemiş ps3 ümü satayım da en azından birinin işi görülsün diye düşünüyorum. Daha önce hiç bir ürün satmadığım için biraz acemi sayılırım.

Öncelikle Manisa da ikamet etmekteyim ve öğretmenim. Eğer alacak kişi elden alabilirse bende memnun olurum, hemde kendisi ürünü görmüş olur.

Kısaca;
    - 320GB Playstation 3 + Orjinal kol + kutu içi aksesuarlar
    - 2. kol var fakat orjinal değil acces marka kablosuz
    - 2 adet move kol ve 1 adet kamera (hızlıal sitesinden alınmış her birinin kutusu mevcut sıfır ayarında)

- psn den alınmış sabit diskinde GOW 1-2 ve Resident Evil Gold Edition var.(Küçük oyunlarda var bir kaç tane ama dediğim gibi hiç biri oynanmadı. Sadece GOW 1 i hevesle açtım 1 kere yarım saat oynadım bıraktım.)

- Yine Elimde Sıfır olarak alınmış (Hiç biri bitirilmemiş bazıları makineye takılmamış bile) 10 Adet kutulu oyun var. Oyunlarla ilgili ayrıntılı bilgi vereceğim yine...

Fiyat pek düşünmedim aslında takipte etmiyorum uzun zamandır. Sizde bana yardımcı olursunuz.

Konsol ve 2. kol için 550 TL düşünüyorum. (2. kol ve oyunlarla bana maliyeti 700 TL yaklaşık)

2 move kol ve 1 kamera için 175 TL düşünüyorum. ( Hepsi sıfırdan farksız doğru düzgün el bile değmedi. Hızlıal sitesinde alınmış kutulu ürünler kutuları ve garantileri mevcut...

Version: 4.11 CECH 2504B (Cihazda hiç bir işlem yapılmamıştır)
    Oyunlar için şu anda kafamda bişey yok takip etmediğim için fikrim de yok. O yüzden en kısa zamanda güncellerim...

Konuyla ilgili ilgilenen arkadaşlardan pm beklerim. Dediğim gibi önceliğim manisa ya da izmir den elden alabilecek arkadaşlar...

Elimde Bulunan ps3 kutulu oyunlar
    NBA 2K12 ( Sıfır alındı hemen hemen hiç oynanmadı)
    GOW3 Platinum (Sıfır alındı 2 kere bitirildi)
    GOW collection Volume 2 ( 2. el alındı hiç oynanmadı :)
    NFS hot pursuit ( Sıfır alındı hemen hemen hiç oynanmadı)
    Marvel Vs Capcom ( Sıfır alındı hemen hemen hiç oynanmadı)
    PES 2011 ( 2. el alındı birkaç kez oynandı)

Move Oyunlar
    Wirtual Tennis 4 ( Sıfır alındı )
    Mel B Fitnes ( Sıfır alındı eşim bi kaç kez aerobik yaptı)
    Time Crises RAzing storm (Sıfır alındı hemen hemen hiç oynanmadı)
    heavy rain move edition ( Sıfır alındı 1 kez oynandı ama oyun bitirilmedi öyle kaldı. Süper oyun satmadan önce bitirmeyi istediğim bir oyun)

Oyunların tamamını almak isteyen olursa fiyat 375 TL dir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0nkey D. Luffy

PM

PM cevaplandı...
  • takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.