Şimdi Ara

[SATILIK] Powercolor HD 7870 PCS + !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün 7870 modelinin Tahiti-le çipli versiyonu. 7950'ye yakın bir performansı vardır. İçinde 7950'nin kırpılmış çipi yer almaktadır. Performans araştırması yaparken bunlara dikkat etmenizde fayda var.

Garantisi veya kutusu yok, alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun. Fiyat: !!!!!!!!! 375 TL !!!!!!!!!. Ufak çapta bir pazarlık olur.

Ürün önce havale sonrasında kargo veya GET sistemi üzerinden satılabilir. Elden teslim almak isteyenler Samsun içi alabilirler.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xkenshinx -- 6 Nisan 2020; 18:43:11 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ürün senin fiyat senin, kimse sana zorla şu fiyata ilana koy diyemez ancak yazdığın fiyatı da bal gibi olumlu ya da olumsuz eleştirebilir. Argo, küfür vb herhangi bir durum var mı? Yok. O zaman sorun da yok demektir. Nedense bu çıkışmalar hep fiyatı yüksek bulana oluyor. Fiyata olumlu eleştiri de gelmiş. Yapsana aynı çıkışı o eleştiriye de. Ne de olsa eleştiremezsin fiyatımı demişsin.
  • Ürün 7870 yani 2012'nin ekran kartı. Bırak tahiti çip olmasını kuzey kore çipli olsun 375 TL etmez..
  • Handsomekont kullanıcısına yanıt
    Kardeşim, ürün benim ben aldım ve ben satıyorum. Kimsenin karışmaya, fiyatı eleştirmeye hakkı yok. Almayacaksan bak yoluna. Ha uzatmak istersen de numaramı bırakayım görüşelim seninle. Git başka yerde oyna.

• xkenshinx X kullanıcısına yanıt
    Bu üslupla çavuşum bile sana selam vermez :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yorumuna saygı istiyorsan, saygılı olacaksın insanlara. Dayak yemedin hiç anlaşılan.

• Selamlar kartiniza 300 lira once urun sonra eft seklinde verebilirim saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tahiti çekirdeğinin ne olduğunu bir araştır üretim yeri ile bir alakası yok. kart r9 270x ten güçlü boş bir kart değil pazarlıkta var demiş 350 liraya güzel kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi türkerrr -- 8 Nisan 2020; 1:7:35 >
  • türkerrr kullanıcısına yanıt
    400-500 arasında RX 560 satılıyor sen yapma bari kafanız mı güzel kardeşim ya! Hala gelmiş tahiti çekirdeği diyor tövbe estağfurullah.... Bu kart 350 ediyorsa RX 280 ne kadar etmeli ? Adam bakıyor ulan diyo 7870 350 bende rx 280 var yapıştır 450 onu gören ulan 280 450 TL benim 280X yapıştır 500 onu gören sırasıyla sayısız kart haketmeyen fiyatlara kavuşuyor. Sonra sizler ilan açıyorsunuz yav ne oluyor bu fiyatlara millet uçmuş! Millet uçmuyor siz uçuruyorsunuz.. Bu arada değil 7870 7970'nin kralını kullandım onun bile hakkı maksimum 400 TL'dir.
    öyle ama kart yok piyasada işte.
  • xkenshinx X kullanıcısına yanıt
    Ürün senin fiyat senin, kimse sana zorla şu fiyata ilana koy diyemez ancak yazdığın fiyatı da bal gibi olumlu ya da olumsuz eleştirebilir. Argo, küfür vb herhangi bir durum var mı? Yok. O zaman sorun da yok demektir. Nedense bu çıkışmalar hep fiyatı yüksek bulana oluyor. Fiyata olumlu eleştiri de gelmiş. Yapsana aynı çıkışı o eleştiriye de. Ne de olsa eleştiremezsin fiyatımı demişsin.

• Fiyat takip.

Tamamen haklısın hocam ilan sahibi arkadaşa sozum yok istediği fiyata satabilir cihazını fakat hala 450 liralara 280xler geziyor ortalıkta 7970 ghz kartlara 500 600 liralar istiyorlar adam 660 ti karta 500 yazmıs hele ki gtx 750 ti getli 745 e gördüm birkaç gün önce 750 ti kartı 780 den daha pahalıya satmaya çalısıyor ve komik olan alıyorlar da...

• Dağılın bakiim kart tarafımdan alınmıştır😎

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş nickinin basına sonuna x koyan velete bak ya ne bicim konusuyorsun sen insanlarla dayak mayak sen mi dövücen adamı :D baskalarına saygı öğretecegine kendin ögren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onraktas27 -- 14 Nisan 2020; 13:1:11 >
  • öztin kullanıcısına yanıt
    Nasıl hocam güzel mi?
    Hangi CPU ile kullanıyorsunuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.