Şimdi Ara

SATILIK POWERCOLOR 7990 DEVIL 13 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu karta bu kadar para verilmez.Amd nankördür kart nekadar güzel olursa olsun ne zaman arıza yapacağı belli olmaz cift cpu lu ekran kartı kesinlikle beş para etmez.Bu kadar rakama cıkacaksam giderim TİTAN alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabioddq -- 29 Mayıs 2013; 11:10:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertderler

Bu karta bu kadar para verilmez.Amd nankördür kart nekadar güzel olursa olsun ne zaman arıza yapacağı belli olmaz cift cpu lu ekran kartı kesinlikle beş para etmez.Bu kadar rakama cıkacaksam giderim TİTAN alırım

http://www.donanimhaber.com/ekran-karti/haberleri/AMD-Radeon-HD-7990-video-inceleme-En-hizli-ekran-karti-test-masamizda.htm

hala titan diyenler var yahu...

• hehe bunlar nVİDİA nin saha ajanları
  • Hayırlı satıslar guzel kart guzel fıyat guzel ınsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokooo

Hayırlı satıslar guzel kart guzel fıyat guzel ınsan

Eyvallah abi sağol iyi dileklerin için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya beyler herkesin fikri olabilir.dikkat ediyorum kimse kimsenin fikrini beyenmiyor.kendi fikirlerini başkalrınında beyenmesini istiyor bence önemli olan fikirleri kesin sivri ve argo bir dille değilde anlayışlı kibar efendi gibi ifade edip ve cevap verenlerde aynı şekilde anlayışlı olsa forumda hiç sorun olmaz.sanki düşman varmış gibi karşımızda klavyelere saldırıyoruz :) biraz sakin ve anlayış diyorum herkese ve kendimede tabi saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: prenss1907

ya beyler herkesin fikri olabilir.dikkat ediyorum kimse kimsenin fikrini beyenmiyor.kendi fikirlerini başkalrınında beyenmesini istiyor bence önemli olan fikirleri kesin sivri ve argo bir dille değilde anlayışlı kibar efendi gibi ifade edip ve cevap verenlerde aynı şekilde anlayışlı olsa forumda hiç sorun olmaz.sanki düşman varmış gibi karşımızda klavyelere saldırıyoruz :) biraz sakin ve anlayış diyorum herkese ve kendimede tabi saygılar

+1000 herkese hayırlı kandiller bu arada saygılar
  • evet yeni dir dostluk kivilcimini cakmisiz gibi hissettim.iyi olmak iyi davranmak gizel bir sey ya insani mutlu ediyor
  • Benim 5970 iş yapmıyor olsa hiç kaçırmazdım da daha yıkılmadık ya. hala En iyi değerleri veriyor namussuz

Hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiNDeRMooN_35

Benim 5970 iş yapmıyor olsa hiç kaçırmazdım da daha yıkılmadık ya. hala En iyi değerleri veriyor namussuz

Hayırlı satışlar

Amd de kullanacağım iki seri var 5970 7990 dır kartınız güzel güle oynaya daha kullanırsınız

• Titanı bu devil 13 e tercih ettin yani !!! İnanmıyorum dicem ama etmişsin tercih

Kart fena ama devil 13 ile titan arasında kalsam 10dk düşünürüm bu sürenin 9 dk 59 sn si devil 13 ü tercih ederdim diğer 1 sn de titanı düşünürdüm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WOWOZANGE

Titanı bu devil 13 e tercih ettin yani !!! İnanmıyorum dicem ama etmişsin tercih

Kart fena ama devil 13 ile titan arasında kalsam 10dk düşünürüm bu sürenin 9 dk 59 sn si devil 13 ü tercih ederdim diğer 1 sn de titanı düşünürdüm...

amacın titan sli yapmak tek kart olarak devil 13 harikadır 690 dan daha iyi kullanım tarzıma titan daha çok uyuyor
  • PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidarkstone

PM

Cevapladım hocam

• Tekrar PM
  • Tarafımdan satın alınmıştır.
  • quote:

Tarafımdan satın alınmıştır.

Hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kullanın

• quote:

güzel insandan çok güzel özel bir kart aldın değerini bil satma : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

quote:

güzel insandan çok güzel özel bir kart aldın değerini bil satma : )

Burhan evlenince hanım aldırmıyor daha :) Bu herhalde altınvuruş oldu benim için. Birde MSI Mpower Z87 çaktım aynı akşam :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.