Şimdi Ara

Satılık pop-tgh hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gözümün nuru karakterimi uzun zamandır ilgilenemediğim için satıyorum.

Ana karakterim kadın. 2k+ gün sayısı ve 2k+ puana sahip. Müzik başarıları hariç zor başarıların çoğunu (uzay, hzk gibi) kazanmış bir karakter. Birkaç turneye çıkıp yeni müzik başarılarını da kolayca kazanabilirsiniz. Şu an 75 dp'si var. Geçen yaz uzayda 16 yaşına döndü ve gençleşme eşyaları da mevcut.

4 yetişkin, 2 çocuk karakter var. Çocukların birinin mutlak velayeti bende. İster kendiniz için yetiştirin ister evlatlık verin paraya çevirin.

Hesapta bolca değerli eşyalar var. Hepsini satarsanız en az 6-7k kredi eder. Şirketi ya da ticaret lisansı yok.

Tghsi ile pek ilgilenmedim ama onun da ekipman ve yeteneklerini aşağıya bırakıyorum. Genelde iğne ya da ağrı kesici için kullandım karakteri. Yine de çoğu ma baker ekipmanına sahip. Karakterde olan 190 mangırın yanında patikalardan gelen blind man'ın eli ve bir çuval mangırı var. Suç dehası olarak oynanmaya hazır halde denebilir.

Hesap uzun süredir offline olduğu için sizi rahatsız edecek başka karakterler yok. Kızıma iyi bakacak ciddi alıcıları bekliyorum.

Satılık pop-tgh hesap

Satılık pop-tgh hesap

Satılık pop-tgh hesap

Satılık pop-tgh hesap

Satılık pop-tgh hesap

Satılık pop-tgh hesap

Satılık pop-tgh hesap

Satılık pop-tgh hesap

Satılık pop-tgh hesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccbell -- 28 Ocak 2022; 0:14:9 >

• istediğiniz fiyat nedir?

• Valery kullanıcısına yanıt

500 tl düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.