Şimdi Ara

Satılık Playstation 4 (Kutusu Denenmek İçin Açılmıştır)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    İyi Akşamlar Arkadaşlar Playstation 4'ü Aldım Dün Akşam Bayiden.Ama Satmaya kalksam acaba ne kadar eder onu çok merak ediyorum satışın aciliyeti yoktur. Keyfi Satıştır Fifa 14 Oynamak nasip olmuştu cidden çok hoşuma gitmişti.

Gelelim İlanın İçeriğine Playstation 4 SONY EU. RESMİ TR Garantili , Faturalıdır Ürün. Ürün Sıfır diyebilirim birkez kutusu açılıp denenmiştir. Perfomansı , hata vesaire varmı dıye kontrol edilmiştir maşallah cihaz taş gibi.Ürün kısacası sıfır diyebilirim. Kutusunda dahi çizik yoktur. Bırakın makineyi tekrar hatırlatıyorum ürün keyfi satışdadır. Kimseye zorla ürün satmıyorum.Piyasanın durumu ve şubat ayında tekrar fiyatlarını artacağı söylentileri olması herkesin istedigi fiyata bu konsolu satma hakkı oldugunu gosterır.Ürün Tek Olarak Satmayı pek düşünmüyorum. Ama Tekliflere göre değerlendirilir. Verceğiniz fiyatlar doğrultusunda.

Sony Playstation 4 (500 GB SONY RESMİ TR GARANTİLİ) : 1800 TL # Kutulu Garantili Faturalı
    Sony Playstation 4 Gamepad (Orjinal) : 210 TL # Kutulu Garantili Faturalı
    Sony Playstation 4 Şarj Kiti (Orjinal) : 100 TL # Kutulu Garantili Faturalı
    Sony Playstation 4 Fifa 14 (2.Bölge) : 175 TL # Kutulu , Kodları Kullanılmamış
    Sony Playstation 4 Killzone Shadow Fall (2.Bölge TR Dublaj) : 175 TL # Kutulu, Kodları Kullanılmamış

Ürünlerin Hepsi 1 Günlüktür. Şuan İçin kutusunda durmaktadır. 1 Hafta boyunca kutusunda bekletıcem ürünleri. Daha sonrasında satış olmazsa tekrar açıp keyifle kullanmaya başlıcam.
    Elden Satış yapılır bizzat ürünü evimde görüp alabilirsiniz. Diğer İllere Kargo Vardır. Önce Ödeme Daha sonra kargo veya isteyene GG , SP İlanları açılır (Komisyon alıcıya aittir)

Lütfen Ciddi alıcılar PM Atsın. Şu bu fiyata şurda söyle bu fiyata gibi sözler kullanmayınız madem öyle gidin ordan alın... :)

Ürünlerin Orjinal Fotoğrafı :

Satılık Playstation 4 (Kutusu Denenmek İçin Açılmıştır)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• cihaz için 1500 tl verebilirim.ilgilenirseniz pm atınız.
  • 1750 TL sondur sadece cihaz icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM Cevaplandı Satışa DEVAM :)
  • 1400 vereyim hocam kullanildigi icin oda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü almak isteyen olursa hala satılıktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.