Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satılık Phottix BG-D7000 Battery grip. Sıfırdan farksız Kullanılmadı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Fotoğraf Makinaları ve Kameralar >> Dijital Fotoğraf Makineleri (DSLR, Kompakt vb.) >> Satılık Phottix BG-D7000 Battery grip. Sıfırdan farksız Kullanılmadı.
Giriş
    180 Mesaj
    Referanslar: 28

Katılım Zamanı
    05 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

Merhabalar..

Ankaradan aldığım Phottix BG-D7000 Battery gribimi satıyorum..3 yada 5 kez kullanıldı. sonra orjinal kutusuna tüm aksesuarları ile birlikte kaldırıldı.Orjinal nikon battery grip hediye geldiğinden ötürü kullanmak kısmet olmadı...

Full kutu + fatura herşeyi ile eksiksiz durmaktadır.. Kutu içerisinden çıkan kalem pil aparatıda vardır..herşeyi ile eksiksiz ve sıfır gibidir...

Nikon D7000 makine içindir.. Fotoğraf eklemiyorum çünkü sıfır mal neyse buda o dur.

istediğim fiyat 150 TL dir..

istanbul içi elden teslim edilecektir....
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |
    AMD Ryzen 9 3900X • Gigabyte X570 Aorus Master • 4x8GB Gskill TridentZ 4000Mhz • Powercolor RX5700XT - EK Vector Radeon RX 5700XT RGB Nickel Plexi • Samsung 970 Evo Plus 1TB NVMe M2 • Thermaltake Tower 900 Snow Edition • Noctua 5x14cm 900 RPM Redux - Noctua 4x14cm 3000 RPM Industrial • Corsair K70 MK.2 Silver Edition PBT Double Shot White Keycaps • Razer DA Elite • Razer Goliathus Speed Edition • HyperX Cloud II • Corsair AX1500i • Xbox One Controller - Wireless adapter • Benq EX3203R • Edifier S530DW 2.1 • HP LaserJet Pro MFP M477 • Extreme Level Custom Water Cooling......
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Masal
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,148
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.