DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
Satılık Philips Shibuya Kulaklık (Satıldı)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      372 Mesaj
      Referanslar: 37

Katılım Zamanı
      25 Ekim 2008

Durum
      Forumda değil

19 Mart 2014 22:19:06 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      ürün sıfır ayarındadır. sesi temiz sorunsuzdur zaten itinayla kullandım.bas ağırlıklı bir kulaklık ben biraz daha müzikal tarzda kulaklık aldım o yüzden satışa koydum.kutusunda.

ürünün kendi fotoğraflarıdır. Fiyat : SATILDI

Philips Shibuya :

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan-akarsu -- 20 Mart 2014; 13:43:57 >

|
      |

• Teğmen
      182 Mesaj
      Katılım Zamanı
      05 Nisan 2009

Durum
      Forumda değil

17 Mart 2014 19:47:24
      İlk çıktığında ne fiyatı vardı be. Kulaklık kablosu ayrı olsaydı direk almıştım hayırlı satışlar güzel fiyat.

Figür Satış

Emre'nin Anime Manga Tükkanı
      Creative Zen Mp3 Alındı : EOzker
    • Yüzbaşı
      372 Mesaj

Katılım Zamanı
      25 Ekim 2008

Durum
      Forumda değil

17 Mart 2014 19:52:03 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: venomemre1907

İlk çıktığında ne fiyatı vardı be. Kulaklık kablosu ayrı olsaydı direk almıştım hayırlı satışlar güzel fiyat.

evet philips ilk olarak baya yüksek fiyatlardan sunmuştu sonra indirimlerle makul seviyelere geldi fiyatlar.kablo ayrı modeller biraz daha profesyonel modellerde var bildiğim kadarıyla.kendi kablosu sağlam doşalmıyor güzel tasarlamış philips.
      fiyatı uygun tutmaya çalıştım biraz daha ikramım olur bir arkadaşın işine yarasın.bu modelde baslar fazla olduğu için ben daha müzikal olan uptown modelini aldım.yorum için teşekkürler ;)
      |
      |

• Yüzbaşı
      340 Mesaj
      Referanslar: 1

Katılım Zamanı
      20 Aralık 2003

Durum
      Forumda değil

19 Mart 2014 22:10:56
      Bugün Merter'deki Media Markt'ta 20 tane kulaklık denedim ve bu kulaklık oradakiler içerisinde almaya değer 3 kulaklıktan biriydi. Uzun uzun yazmayacağım ama 35 TL'ye bu kulaklığı havada kapmak lazım onu söyleyebilirim.

Bu arada Momentum, AKG K551, Marshall Major, Beats modelleri arızalıydı onlar değerlendirme dışında :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

referans: MENEME2002 ( anakart alındı ), ozkanerd ( 1gb ddr400 ram ve palit 7600gt satıldı ), Maykıl Yünkıl ( Q6600 işlemci alındı ) >Eylül 2011- danriamo: Huawei Ideos X5 satıldı, 10.lincoln: Samsung Galaxy S alındı. >2 Eylül 2012- rommy6719: ZOTAC GTX 460 Alındı. technolocig: Asus P5Q Pro alındı. > lemagru11: Titan Fenrir alındı. > MMXex: Corsair 2X2Gb 1066Mhz DDR2 Ram alındı. > kocaeli1074141: CRYSIS 2 ORIGIN Hesabı alındı. > tekken: SAPPHIRE ATI RADEON HD 4830 satıldı. > cepciniz83: Motorola ATRIX alındı. > Aralık 2013 cathedral: Galaxy S2 alındı. > Aralık 2013 MCACA iPad 4 alındı. > mart 2014 Ghan87 - JVC HA-S500 alındı > Eylül 2014 SpiffyGeek - Acer E1-572g laptop alındı. > Eylül 2014 unfortunately - xiaomi 10400mAh powerbank alındı > Nisan 2016 Tired of waiting - HyperX Cloud II kulaklık alındı.
      Tel: 05511669083 - 055311142983
    • Yüzbaşı
      372 Mesaj

Katılım Zamanı
      25 Ekim 2008

Durum
      Forumda değil

19 Mart 2014 22:17:43 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Bugün Merter'deki Media Markt'ta 20 tane kulaklık denedim ve bu kulaklık oradakiler içerisinde almaya değer 3 kulaklıktan biriydi. Uzun uzun yazmayacağım ama 35 TL'ye bu kulaklığı havada kapmak lazım onu söyleyebilirim.

Bu arada Momentum, AKG K551, Marshall Major, Beats modelleri arızalıydı onlar değerlendirme dışında :)

eyvallah dostum sağol yorum için.aynen bende bir çok model denedim bu kulaktıktan iyi kulaklar var tabi ama fiyatları çok uçuk.hatta bazı fiyatı pahalı modellerden daha iyi ses veriyor diyebilirim.Mesela şu an kullandığım uptown modelinden daha yüksek ses veriyor bu shibuya :) inşallah bir arkadaşın işine yarar ;)
      |
      |

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
SEO
paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
5,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.