Şimdi Ara

Satılık Philips Shibuya Kulaklık (Satıldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    ürün sıfır ayarındadır. sesi temiz sorunsuzdur zaten itinayla kullandım.bas ağırlıklı bir kulaklık ben biraz daha müzikal tarzda kulaklık aldım o yüzden satışa koydum.kutusunda.

ürünün kendi fotoğraflarıdır. Fiyat : SATILDI

Philips Shibuya :

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan-akarsu -- 20 Mart 2014; 13:43:57 >

• İlk çıktığında ne fiyatı vardı be. Kulaklık kablosu ayrı olsaydı direk almıştım hayırlı satışlar güzel fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomemre1907

İlk çıktığında ne fiyatı vardı be. Kulaklık kablosu ayrı olsaydı direk almıştım hayırlı satışlar güzel fiyat.

evet philips ilk olarak baya yüksek fiyatlardan sunmuştu sonra indirimlerle makul seviyelere geldi fiyatlar.kablo ayrı modeller biraz daha profesyonel modellerde var bildiğim kadarıyla.kendi kablosu sağlam doşalmıyor güzel tasarlamış philips.
    fiyatı uygun tutmaya çalıştım biraz daha ikramım olur bir arkadaşın işine yarasın.bu modelde baslar fazla olduğu için ben daha müzikal olan uptown modelini aldım.yorum için teşekkürler ;)
  • Bugün Merter'deki Media Markt'ta 20 tane kulaklık denedim ve bu kulaklık oradakiler içerisinde almaya değer 3 kulaklıktan biriydi. Uzun uzun yazmayacağım ama 35 TL'ye bu kulaklığı havada kapmak lazım onu söyleyebilirim.

Bu arada Momentum, AKG K551, Marshall Major, Beats modelleri arızalıydı onlar değerlendirme dışında :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Bugün Merter'deki Media Markt'ta 20 tane kulaklık denedim ve bu kulaklık oradakiler içerisinde almaya değer 3 kulaklıktan biriydi. Uzun uzun yazmayacağım ama 35 TL'ye bu kulaklığı havada kapmak lazım onu söyleyebilirim.

Bu arada Momentum, AKG K551, Marshall Major, Beats modelleri arızalıydı onlar değerlendirme dışında :)

eyvallah dostum sağol yorum için.aynen bende bir çok model denedim bu kulaktıktan iyi kulaklar var tabi ama fiyatları çok uçuk.hatta bazı fiyatı pahalı modellerden daha iyi ses veriyor diyebilirim.Mesela şu an kullandığım uptown modelinden daha yüksek ses veriyor bu shibuya :) inşallah bir arkadaşın işine yarar ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.