Şimdi Ara

SATILIK PHANTEKS P500A DRGB (İNDİRİM) (SATILDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILIK PHANTEKS P500A DRGB (İNDİRİM) (SATILDI)

Merhaba arkadaşlar,

Bu kozmetik açıdan kusursuz olan ürünümü satmak istiyorum. 19.09.2020 tarihinde inventustan alınmıştır. Kozmetik açıdan kusursuza yakın olup bütün kutu içeriği ile verilecektir. Takas düşünmüyorum. Sticker lar isteğe göre çıkarılabilir.

Önemli Not: Öndeki tek rgb fan yoktur. Onun yerine fark ile noctua verebilirim ya da bu 2 fanlı hali ile alabilirsiniz.

Bir diğer önemli not kasa arkasındaki üstteki 2 slot dikey montaj aparatı için ortadan kesilmiştir. İstenirse dikey montaj için de kart kullanılabilir. Resimlerden görebilirsiniz.

İsteğinize göre fanlar çıkarılıp sadece kasa satılabilir. Toplamda 2 fan var. Her fan için ücretten 100TL düşerim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 19 Eylül 2022 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Aynı kasadan kullanıyorum aşırı memnunum tek sorun masayı da soğutuyor fanlarla SATILIK PHANTEKS P500A DRGB (İNDİRİM) (SATILDI)  Hayırlı satışlar hocam fiyat güzel. SATILIK PHANTEKS P500A DRGB (İNDİRİM) (SATILDI) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBrandy -- 20 Şubat 2021; 18:7:49 >
  • TheBrandy kullanıcısına yanıt

Aynen kasa zaten mid-tower lar arasında en iyi kasalardan.

Ben haf-x gibi büyük bir kasadan geçtiğim için bana ufak geldi.

Bir de 2 tane aio olunca sistemde Enthoo pro 2 ye geçmem daha mantıklıydı. O sebeple satıyorum.

• İlana ekleme yapıldı. Fansız da alma seçenekleriniz mevcut.

İsteğinize göre fanlar çıkarılıp sadece kasa satılabilir. Toplamda 2 fan var. Her fan için ücretten 100TL düşerim.

• takip

• p500a kasa, @XXXskylineXXX forumdaşımıza satılmıştır. İyi günlerde kullanmasını dilerim. 

• Teşekkürler hocam, tertemiz kasa ve sıfırdan hiç bir farkı yok. Maşallah.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.