Şimdi Ara

Satılık Palit GeForce® GTX1080 Dual O.C Edition 8GB 256Bit GDDR5 Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık Palit GeForce® GTX1080 Dual O.C Edition 8GB 256Bit GDDR5 Ekran Kartı
    Merhaba arkadaşlar ürün 28 Nisan 2018 teknobiyotiten bir çok parça ile birlikte almıştım, kartın garantisi 2 yıl olduğu için yeni bitti, kutusu filan herşeyi duruyor. 2k ekranda oyunlarda istediğim verimi alamadığım için RTX 2080 S aldım kart boşa çıktı.
    Pm den soran arkadaşlar oluyor mining yapılmadı, evli ,çocuk sahibi biri olarak sadece oyun oynandı, arkadaşlar için yayın açıldı. daha iyi fikriniz olması için ; https://www.twitch.tv/engin__y/videos
    İstanbul içi elden satış tercihimdir, güven veren arkadaşa komisyon farkı ile get ilan açıp istanbul dışına satabilirim.
    Not: Ürünün Fiyatını arkadaşımızın tavsiyesi ile revize ettim, lütfen pazarlık yapmayınız.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam RTX 2080 S kullanan birini arıyordum.Allah gönderdi sizi.

Bir süredir bende RTX 2080 S almak istiyorum fakat işlemci-ekran kartı darboğaz mevzusunu yaşamak istemiyorum.

Şuan
    i5 4590 3.30 ghz işlemci ile birlikte
    Evga Geforce GTX 970 SSC 4GB DDR5 kullanıyorum.

RTX 2080 S ile bu işlemci ile sorun yaşar mıyım?
    Sizin işlemciniz nedir?

(Anakart MSI B85m gaming)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostum 2.600 liradan daha ucuza Sıfır RX 5600 XT var piyasada ve GTX 1080'den aşağı bir kart değil. İlla Nvidia isteyenler de 2nci el RTX 2060 bulabilirler bu fiyata. Bu gerçekler ışığında fiyatını çok ciddi gözden geçirmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Dostum 2.600 liradan daha ucuza Sıfır RX 5600 XT var piyasada ve GTX 1080'den aşağı bir kart değil. İlla Nvidia isteyenler de 2nci el RTX 2060 bulabilirler bu fiyata. Bu gerçekler ışığında fiyatını çok ciddi gözden geçirmelisin.
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim, bir inceleme yapayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xiskorpitx

Hocam RTX 2080 S kullanan birini arıyordum.Allah gönderdi sizi.

Bir süredir bende RTX 2080 S almak istiyorum fakat işlemci-ekran kartı darboğaz mevzusunu yaşamak istemiyorum.

Şuan

Sizin işlemciniz nedir?

Merhaba arkadaşım, ben bu işin üstüne çok düşmedim 7700k işlemcim yeter diye düşündüm şuan çok sıkıntı yaşamıyorum ama bu işleci bile ucu ucu yetiyormuş gibi bir his içindeyim. youtube filan gezinip daha detaylı incelemeni taviye ederim, eğer gereği yoksa 2070 rtx alıp devam etmeni öneririm.
  • xiskorpitx kullanıcısına yanıt
    O işlemciyle 1060 6 gb kullandim oyunlar darboğaz yaşadım(tüm oyunlarda değil pubg warzone).2080 S icin o anakarta takacagınız i7 4790k bile bence cok kurtarmaz.Daha guncel ust nesil islemci almalisiniz

Hemde sağlam darboğaz yaşarsın hocam en az 3600 kullanmak gerekir.guclu ekran kartına güçlü işlemci lazım.intel tarafında en az 9400f lazım

• ergal81 E kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlışım varsa lütfen düzeltin MSI B85m gaming anakarta takabileceğim maksimum işlemci bu kulladığım i5 4599 3.30 ghz işlemci galiba

Anakartla başlamam gerek sanırım. of, yandık.

i7 4790k takabilirsiniz.Fakat artik sistem guncellerken ddr3 sistem yerine ddr4 tabi daha mantikli.Bence 2080 super icin ayirdiginiz butceyi biraz dusurup mesela 2070 alip islemciyi daha yuksek alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: experienced

Merhaba arkadaşım, ben bu işin üstüne çok düşmedim 7700k işlemcim yeter diye düşündüm şuan çok sıkıntı yaşamıyorum ama bu işleci bile ucu ucu yetiyormuş gibi bir his içindeyim. youtube filan gezinip daha detaylı incelemeni taviye ederim, eğer gereği yoksa 2070 rtx alıp devam etmeni öneririm.

Alıntıları Göster
    hocam i7 7700k cok güçlü bir işlemcidir oyun acısından bakarsak darbogaz falan yasamazsın hangi kart olursa olsun oyunlarda
    https://www.youtube.com/watch?v=UQLY8PU4IGg&t=172s

• quote:

Orijinalden alıntı: xiskorpitx

Hocam RTX 2080 S kullanan birini arıyordum.Allah gönderdi sizi.

Şuan

Sizin işlemciniz nedir?

darboğazın kralını yaşarsın dostum.
    https://pc-builds.com/calculator/Core_i5-4590/GeForce_RTX_2080_SUPER/0A214vlu/16/

ben hesapladım raminide 16 gb sayarak ayrıca ekran kartınada hız aşırtma yapmadığını varsayarak: Average bottleneck percentage: 74.96%
    yani ekran kartı 100 fps göstemek isterken sen 25 fps görebileceksin özellikle işlemci bazlı oyunlarda kısaca boşuna para harcamış olacaksın.

Your processor is too weak for this graphic card.
    Intel Core i5-4590 (Clock speed at 100%) with NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER (Clock speed at 100%) x1 will produce 74.96% of bottleneck. Everything over 10% is considered as bottleneck.

• quote:

Orijinalden alıntı: susuzdedeli

hocam i7 7700k cok güçlü bir işlemcidir oyun acısından bakarsak darbogaz falan yasamazsın hangi kart olursa olsun oyunlarda
    https://www.youtube.com/watch?v=UQLY8PU4IGg&t=172s

Alıntıları Göster
    bunuda hesapladım dostum clock speed hız aşırtmasız
    https://pc-builds.com/calculator/Core_i7-7700K/GeForce_RTX_2080_SUPER/0Km14vlu/16/

i7 770k rtx 2080 süpere %22 darboğaz yapıyor 2080s efsane bir karttır artık bu kartı olanın i9'lar seviyesinde olması gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpecino

bunuda hesapladım dostum clock speed hız aşırtmasız
    https://pc-builds.com/calculator/Core_i7-7700K/GeForce_RTX_2080_SUPER/0Km14vlu/16/

i7 770k rtx 2080 süpere %22 darboğaz yapıyor 2080s efsane bir karttır artık bu kartı olanın i9'lar seviyesinde olması gerekir.

Alıntıları Göster
    hocam video attım linkte karşılastırma var 13 oyunda bakabilirsin fps değerlerine

• Alpecino kullanıcısına yanıt
    Bilgi için sağol arkadaşım, ben 4.7gz de su soğutma ile kullanıyorum, biraz daha iyi oluyor ama yapacak bir şey yok, şu an işlemci upgrade düşünemem, işin açıkçası 2080 super almayı değil normal 2080 almayı düşünüyordum ama 2080 fiyatına yakın süper bulunca aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • susuzdedeli kullanıcısına yanıt
    Bilgi için sağol arkadaşım, çok fazla test, çok fazla bilgi var kafam çok karışıyor ama ben çok bakmayıp oyunda memnun olduğum için düşünmeden yola devam diyorum, sonuçta upgrade girişecek bir durumum, mecburiyetim de yok. Tekrar sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: susuzdedeli

hocam video attım linkte karşılastırma var 13 oyunda bakabilirsin fps değerlerine

Alıntıları Göster
    başkan hesaplama programının sonuçlarını attım bilemem.
    2080S alıp 2K ve üzeri kullanırsan darboğazdan kurtarırsın işlemciyi. 1080p Oynayacağım diyorsan sistem değişimi zorunlu aksi halde darboğaz net. Kaldı'ki bende 4690K varda geçen sene 4.5'de kullanıyordum 1070'de bile darboğaz yiyordum.
  • Arkadaşlar ürün satılmıştır. Bilgisayar başına geçince güncelleme yapacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.