Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATILIK PALİT 9600GT HDMI *İZMİR*

7
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      291 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

03 Ağustos 2009 12:53:31 Konu Sahibi
      hayırlı günler, iyi forumlar.

satıldı..

Saygılar..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teutara -- 21 Ağustos 2009; 20:33:26 >

|
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

Yurtiçi kargo ile kesinlikle ürün almıyorum - göndermiyorum.
    • Yüzbaşı
      993 Mesaj
      Referanslar: 11

Katılım Zamanı
      23 Haziran 2006

19 Temmuz 2009 21:59:40
      bu ekran kartının bağlantı türü 16x midir
      ve 6pin güç bağlantısı gerektiriyormu?
      |
      |

• Yüzbaşı
      291 Mesaj

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

19 Temmuz 2009 22:28:48 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: nohackmove

bu ekran kartının bağlantı türü 16x midir
      ve 6pin güç bağlantısı gerektiriyormu?

Evet Pci Express 16X slotuna takılır. Güç sarfiyatı 75W altında olduğundan ek güç girişine ihtiyaç duymaz.

Saygılar..
      |
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

• Yüzbaşı
      949 Mesaj
      Referanslar: 140

Katılım Zamanı
      02 Haziran 2006

Durum
      Forumda değil

1 Not
      25 Temmuz 2009 20:01:18
      pm attım..
      |
      |

• Yüzbaşı
      395 Mesaj
      Katılım Zamanı
      16 Mart 2007

Durum
      Forumda değil

1 Not
      27 Temmuz 2009 16:31:32
      Geçen yıl kullanıyordum bu kartı, emsallerine göre gayet performanslı ve sorunsuz bir kart. Hayırlı satıylar.
      |
      |

Alışveriş yaptıklarım: 70cl - xd22 - Paecon- smuhabbets - kerimaslan- erkanocak
    • Teğmen
      121 Mesaj
      Katılım Zamanı
      01 Ağustos 2007

Durum
      Forumda değil

01 Ağustos 2009 14:04:04
      pm
      |
      |

Referanslar:VİSİON, gyükseltürk, burkyyy35, FenomenC!, muratdm, itfaiyeci, mülo26, e-turhan ....
    • Yüzbaşı
      949 Mesaj
      Referanslar: 140

Katılım Zamanı
      02 Haziran 2006

Durum
      Forumda değil

1 Not
      07 Ağustos 2009 22:44:19
      TEATURA KARDEŞ KARTI SATIŞTAN CEKTİM DİYRSUN HABER VERİCEM DİYRSUN SATISA SUNUNCA AMA BAŞKASINA REZERVE EDİYRSUN YAPTIGIN D0GRU BİŞEY Mİ ŞİMDİ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      291 Mesaj

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

08 Ağustos 2009 00:14:31 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: floast

TEATURA KARDEŞ KARTI SATIŞTAN CEKTİM DİYRSUN HABER VERİCEM DİYRSUN SATISA SUNUNCA AMA BAŞKASINA REZERVE EDİYRSUN YAPTIGIN D0GRU BİŞEY Mİ ŞİMDİ?

merhaba,

Kartın satıştan çekilmesi ile aynı neden sözkonusu. Forum dışı görüştüğüm "mohikans" nickli Emre abinin geçici süreliğine ekran kartına ihtiyacı vardı, kartı satıştan çekip kendisine teslim ettim.
      Şimdi ise kartı satın almak istiyor.
      Yani kartın tekrar satışa konupta alıcı beklemesi durumu sözkonusu değil.

Saygılar..
      |
      |

alışverişler,

Reklamlar
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
web tasarım,web design
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.