Şimdi Ara

Satılık pal xbox360 jasper

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihaz 4-5 aylık filan hiç kullanılmadı desem yeri acil satmalıyım araba alcam
    _ 27.05.2009 üretimli pal xbox 360 jasper boardlu

_ 512 mb dahili hafıza

_ pal adaptör

_ 2 tane sıfır gibi kol

_ 2metre altın uçlu hdmi kablo

_ bansız live a hiç girmedi

_ tv bağlantı kablosu

_ kutusu kitapçıkları

_ yanında sonic orj oyun

_ fw lidir güncel oyunları takır takır açar

masrafsız tak oyna

fiyat: 450 tl pazarlık sünnettir

saçma sapan yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diadema -- 3 Nisan 2010; 11:20:14 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm attım görüşelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcheveslisi

pm attım görüşelim

cevaplandı ciddi alıcaılar mesaj atsın zaman öldürücüler degil

• telefonunuzu yazın sizi ariim
  • pm
  • Fatih Kardeş hayırlı satışlar galiba her sene arabayı ddeğiştiriyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToLGa.

Fatih Kardeş hayırlı satışlar galiba her sene arabayı ddeğiştiriyosun

eyvallah kardeş her sene araba degiştirmek degil amaç bu sefer kendime almak hedefleri büyüttük

• 2 kol ve 1 tane orjinal oyunla + ekstralarla 450 olması gereken fiyat bence, sakın ölücülere verme cihazı
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynex

2 kol ve 1 tane orjinal oyunla + ekstralarla 450 olması gereken fiyat bence, sakın ölücülere verme cihazı

eyvallah kardeş verecegimizden degil zaten herşeyin bi adabı vardır fiyat çok az demeye hakkı olur bi insanın ama 300 veriyim nedir yaw aylardır milletin

ilanına saldırıyo şu kadar verirsen alayım diye sinir bozuyo ..... ki cihaz çok temiz yani ayda bir açmışımdır kolların analoglarındaki pütürler duruyo oakdar

deyim cihazın üstündeki jeletinleri daha yeni söktüm

• Şu sıfır oalyını hiç anlamıyorum sanki 2 yıl mikrosoft türkiye garantli , tamam sıfırda garantisi varmı, belki alır almaz sorun çıkaracak en azından bir süredir sorunsuz kullanılan bir ürün kücük bir ikramla satılıyorsa fazlada yorum yapmamak lazım. Spot ürün sıfır olsa ne olur olmasa ne olur. ölücülük bir yere kadar. Hayırlı satışlar arkadaşım umarım istedigin fiyata satarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corvus_corvusan

Şu sıfır oalyını hiç anlamıyorum sanki 2 yıl mikrosoft türkiye garantli , tamam sıfırda garantisi varmı, belki alır almaz sorun çıkaracak en azından bir süredir sorunsuz kullanılan bir ürün kücük bir ikramla satılıyorsa fazlada yorum yapmamak lazım. Spot ürün sıfır olsa ne olur olmasa ne olur. ölücülük bir yere kadar. Hayırlı satışlar arkadaşım umarım istedigin fiyata satarsın.

eyvallah kardeş işte millete bunu anlatamıyorum. üste ki mesajlarda tolga adında bi arkadaş var ona geçen sene 2006 üretimli xbox sattım hala çalışıyomuş

benden önce 1 sene kullanmıştı sahibi bi okadarda ben kullandım 3 yıldır çalışıyo yani cihaz sıfır alıp da ne sorunlar çeken var şans işi yani bu garanti olsa

bu cihazlarda tabi anlarım yani ozaman fiyat çok farkeder ama eksiksiz cihaz yani belki hdd alınabilir ek olarak oda keyfe keder dvd romları biraz gürültülü

çalışıyo işte yoksa taş gibi jasperlar allaha şükür

• yahu yazılanları takip ediyorumda helal olsun valla 3 arkadaş iyi çevirmişşiniz olayı sizin gibi yapsa herkes alsa sıfır 450 ye 6 ay kullansa satsa 6 ay sonra 450 ye bi sıfır daha sonra bi 6 ay sonra bi sıfır daha 6 aylık makineyi 450 ye satıp ha ama dur yahu olurmu forumda 400 sıfıra satıyolar bide 50 lira kar

ne güzel dünya yaw tersini sölüyende laf hazır ölücü
  • bikere arkadaşım o yazanlardan birini tanıyorum ben ayrıca sıfır satan yok 400 e açıklamaktan bıktım ben artık 410 a satıyo 30 lira fw 10 lira hdmi kablo ikinci kol alırsın sen hesapla nedense bütün x box alacaklılar olumsuz yorum yapıyo hepside ankaralı bütün mallar ankarada toplanmış gidin sıfır alın arkadaşım ne haliniz varsa görün ben satmıyorum o paralara yanında kilerle 450 ye varsa hiç durma al sıfır daha ne diyim ben alırken buna yakın bişiye aldım sıfır da degil di ağzı olan konuşuyo ................

• quote:

Orijinalden alıntı: diadema

bikere arkadaşım o yazanlardan birini tanıyorum ben ayrıca sıfır satan yok 400 e açıklamaktan bıktım ben artık 410 a satıyo 30 lira fw 10 lira hdmi kablo ikinci kol alırsın sen hesapla nedense bütün x box alacaklılar olumsuz yorum yapıyo hepside ankaralı bütün mallar ankarada toplanmış gidin sıfır alın arkadaşım ne haliniz varsa görün ben satmıyorum o paralara yanında kilerle 450 ye varsa hiç durma al sıfır daha ne diyim ben alırken buna yakın bişiye aldım sıfır da degil di ağzı olan konuşuyo ................

Kardeş duygularını incittiysem kusura bakma :) kötü söz sahibine aitmiş derler ne dediysek sende bende kötü söz kendimize gider neyse sadede gelelim ekstralar sende kalsın sadece arcade içeriği ile bana satarmısın satarsan kaça satarsın??

• quote:

Orijinalden alıntı: namdar

quote:

bikere arkadaşım o yazanlardan birini tanıyorum ben ayrıca sıfır satan yok 400 e açıklamaktan bıktım ben artık 410 a satıyo 30 lira fw 10 lira hdmi kablo ikinci kol alırsın sen hesapla nedense bütün x box alacaklılar olumsuz yorum yapıyo hepside ankaralı bütün mallar ankarada toplanmış gidin sıfır alın arkadaşım ne haliniz varsa görün ben satmıyorum o paralara yanında kilerle 450 ye varsa hiç durma al sıfır daha ne diyim ben alırken buna yakın bişiye aldım sıfır da degil di ağzı olan konuşuyo ................

Kardeş duygularını incittiysem kusura bakma :) kötü söz sahibine aitmiş derler ne dediysek sende bende kötü söz kendimize gider neyse sadede gelelim ekstralar sende kalsın sadece arcade içeriği ile bana satarmısın satarsan kaça satarsın??

teklifler sorular pm den kardeşim bunu öğrenin ilk önce dünkü yamuk gibi 300 veriyim 250 veriyim filan olmasın yani ona buna sataştı banlandı gitti anlatabildim sanırım benim gibi sakin efendi birini bile sinirlendirebiliyosa yani o adam ben kimseye kötü söylemem adam oldugu sürece

• quote:

quote:

quote:

teklifler sorular pm den kardeşim bunu öğrenin ilk önce dünkü yamuk gibi 300 veriyim 250 veriyim filan olmasın yani ona buna sataştı banlandı gitti anlatabildim sanırım benim gibi sakin efendi birini bile sinirlendirebiliyosa yani o adam ben kimseye kötü söylemem adam oldugu sürece

tabii kardeş sende benim gibisin adam olanla adam gibi konusursun sende hak ver ama bana biraz nası uyanıklar var yag gibide su üstüne çıkmayıda bilirler bunlar pm yolladım

• quote:

quote:

quote:

quote:

tabii kardeş sende benim gibisin adam olanla adam gibi konusursun sende hak ver ama bana biraz nası uyanıklar var yag gibide su üstüne çıkmayıda bilirler bunlar pm yolladım

eyvallah hepimiz insanız sonuçta saçma sapan bilmeden görmeden duymadan insanları yargılamak doğru olmaz yorum yazanların hiç birini tanımıyorum yani insanalr haklı görüyo yorum yazıyo...............

kaç yıllık üyeyim önceki vardı unuttum yani şifresini filan fiyat çoktur bilmem ne yazmaya hakkı var herkesin ama insanlık ve saygı çercevesinde ölücülere tahammül yok sonuçta bende 2. el aldım bu cihazı ben alalı 3 oldu aldıgımdada 15 günlüktü cihaz 3 5 aşagısına aldım ben alırkende sıfırı 400 450 arasıydı ama ben bunu aldım

• P.M
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraKanarya

P.M

cevaplandı

• pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanerdogan06 -- 5 Nisan 2010; 15:43:22 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.