Şimdi Ara

Satılık P8P67M-PRO Anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba

1.ram slotu çalışmıyor ve köprü soğutucusu yok resim olarak ekleyeceğim

pinlerinde herhangi bir sorun yok daha 1 ay önce çalışan sistemden söküldü 2 yıldır kullanıyorumdum..

Anakart model 1155 DDR3 2200MHz (O.C.) SATA 3.0 ASUS P8P67m-PRO

Fiyat:350 TL (fiyartı 350 yazmak istemiştim 450 tl yazmışım) 300 güncel

Kargo hangi şirket ister iseniz göndere bilirim..

Kargo alıcıya ait.

Küçük de olsa Pazarlık olabilir..

İstanbul Pendik/Kartal/Tuzla buradan elden teslim yapabilrim..

Daha önce buradan çok ürün satın aldım fakat hiç satmadım o yüzden Referansım yok...

Satılık P8P67M-PRO Anakart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mevlut58 -- 29 Mayıs 2020; 2:39:48 >

• Hocam sattığınız anakart işlemci ikilisinin fiyatına sıfır olarak r3 1200 işlemci ve a320 anakart alındığını, a320 anakart ve stok soğutucuyla r3 1200 işlemcinin overclock edilebildiğini, ve sıfır olan o anakartın r9 3950x gibi bir canavarı desteklediğini, m2 ssd ve ddr4 ram çalıştırdığını biliyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekaradag

Hocam sattığınız anakart işlemci ikilisinin fiyatına sıfır olarak r3 1200 işlemci ve a320 anakart alındığını, a320 anakart ve stok soğutucuyla r3 1200 işlemcinin overclock edilebildiğini, ve sıfır olan o anakartın r9 3950x gibi bir canavarı desteklediğini, m2 ssd ve ddr4 ram çalıştırdığını biliyor musunuz?
    Hocam bu gibi ilanları görünce , letgodaki fırsatçı bilgisayarcılar aklıma geliyor.
    Adam 8 yıllık anakartı 450 tlye satıyor.Bugün asus p8h67m-le, i5 2400 işlemci ve 2x2=4 gb ram seti 500e sattım.
    El insaf diyoruz.Böyle ilan verenleri banlamak gerek.İlan işine de bir kural getirmek lazım.
  • Hocam 1. ram slotu çalışsaydı fiyat 650 falan olurdu heralde. Mantıklı fiyatlara revize etmeniz şart.
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Sana 200 TL ye satayım Pm den ulaş İban no atarım yarın öğlende kargo yollarım iyi forumlar..
  • 365 tlye sıfır a320 anakart aldım. İleride upgrade yapmaya açık, 2 yıl garantili, m2 slotu var ve ddr4 3200 mhz ram destekliyor. 3770k için 800-900 liraların istendiği piyasada 600 liraya 1500x alır keyfime bakarım. Alınık işlemci ilanımda belirttiğim media marktın sloganında da söylediği gibi. BEN APTAL DEĞİLİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekaradag -- 21 Mayıs 2020; 0:47:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    200tl sana satayım pm at İban atayım ?? neden hala ban bişeyler açıklama ihtiyacı duyuyorsun ? iban ataym dedim sana 200tl
  • Açıklama yapmıyorum. Olası bilgisi yetersiz üyelerin daha ucuza sıfır ve daha özellikli ürünlerin olduğunu öğrenmesini istiyorum. Ben burada sadece forum sitesi mantığı çerçevesinde bir konudaki fikrimi dile getirdim. Yazdıklarımda yanlış bir bilgi varsa değiştirmeye hazırım. Bir tarafta 3770k dan fazlası takılmayan 1 ram slotu arızalı, chipset soğutucusu olmayan, yıllardır kullanılan garantisiz bir ürün için talep edilen 350 lira, diğer tarafta 15 lira farkla cpu yükseltmesine açık olup özellikle çok çekirdekte 9900k yı dahi tokatlayan 3950x gibi bir işlemciyi dahi destekleyen, ddr4 ram uyumlu, m2 formatında yüksek hızlı ssd takılabilen 2 yıl garantili sıfır hatasız bir anakart.
    Gerçekleri yazıyor olmam, yazdıklarımdan bilgi edinip bu ürüne senin talep ettiğin rakamın verilmeyecek olması sorun ise, ilanlara yorum atılamayan sahibinden yada letgo gibi alternatif sitelere yönelebilirsin. Yok dersen ve bir "forum sitesinde" ilan açarsan o ilana ben olmam başkası olur illaki gerçekleri açıkça yazan üyeler çıkar

• Sen haklısın, özellikle parçaları arızalı bir ürün için haklısın. Ama ben de bu arkadaş gibi "al-sat" yapan biri değilim. Tertemiz ve ekstra elimde olan bir ürünü koydum iki tane direk troll cevap geldi. Bu üslupta haklı değil kimse. Ben profesyonel işler yapıyorum işim render ama emsal fiyatlara bakıp ilan açtım direk kıyas yapılmış. Toplamda 1sene kullanılmamış bir ürün koydum mesela. Bunu piyasayı böyle yapanlara söylemek gerekli, otomotiv gibi. adam 10sene önce sıfırını 30.000 Türk Lirasına aldığı ve uzun yıllar bindiği arabasına ki özel bir model de değil en basiti; şu an 60.000TL istiyor. Ben intel siistemleri sadece ofisimizde kullandım iş için bana yetersiz geldiler hep. Herkesin sorumluluğu var çok aktif olmadım forumda hatta şifremi hatırlamamaktan birkaç kez bile hesap açmışımdır. Ama 33yaşındayım ve yıllardır bu forumu da takip ederim profesyonel donanım piyasasını da. Bilgi ve tecrübe var zaten donanımla ilgili, çünkü motion graphic benim işim! Ben şimdi ilanımı revize edicem. fiyat koymuycam ama bana fiyat sormadan direk teklif göndermeliler. Yoksa direk o şöyle bu böyle diye trollemek nedir. Bir yanlış varsa düzeltilir. Ayrıca AMD bu rekabeti kırdı intel sağolsun ki adamlar yaptı. İleriye dönük son kullanıcıya yönelik sistemler çıakrdı. Elinde eski parçası olan da elinden çıkarmak istiyor. Dediğim gibi ben al-sat ile uğraşan birisi değilim ve teklif verilmeli yazılan her fiyata muhalefet olunacaksa.

• Boşversene hocam fazla takılmamak gerek o anakart alırım bu anakart alırım diyip milleti ona buna yönlendirip sonra kendilieri yada kankası gelir şu paradan alayım diyip aynı kartı alıp fazlasına satarlar o yüzden çok takılmıyorum alacak olan varsa pm atar cevabımızı verir indirimi yaparız..

a320 anakart alcakmış 3950x takacakmış stok soğutuyla oc yapacakmış :D buna anca gülünür.... 3950x kullanıyorm, msı x570 carbon, sıvı soğutma, 16gb 4000mhz Ram, aldım acaba ben enayi falanmıyım neden a320 ve stock fanıyla ve 4000mhz ram kullanmadım harbi bende bi salaklık var sanırım yoksa böyle zeka fışkıran birileriyle daha önce tanışmadım sanırım ondan neyse çok geç kalmış sayılmam bundan sonrasına dikkat ederim artık...

ne demiş atalarımız it ürür kervan yürür bu işler böyle..
  • Yorumumu okumadığın, okuduysan bile anlamadığın açıkça belli. Tekrar bak istersen. Stok soğutucu ile overclock yapabileceğini belirttiğim işlemci r9 3950x değil r3 1200. Yani klasik zihniyetteki sorunlu beyinler gibi davranmanın, karşısındaki kişiyi yalancı konuma düşürmenin anlamı yok. R9 3950'nin adını, a320 anakartın upgrade genişliğini belirtmek için koydum. Yoksa o işlemciye para verecek adamın a320 anakart kullanmayacağını herkes bilir. Ama sonuç olarak destekliyor mu? Evet destekliyor. Kaldı ki birde ilanını eleştirdiğim her üyenin yazdığı şeyi yazmışsın. Fiyat kırıp malı alacakmışım. Napayım ben arızalı eski anakartı. Aktivite geçmişime bak arkadaşım için önce işlemci aramaya karar verdik diye ilan açtım. Baktımki intel sahibi kan emiciler ticaret adı altında dolandıracak enayi arıyor, ilanı güncelleyip alınık ryzen işlemci olarak değiştirdim. Ben fiyattaki fahişliği eleştiriyorum hepsi bu. Sonuçta seni tanımam etmem. İlanına eleştirel yorum attığım tek kişi de değilsin. Kaldı ki eleştirel yorumlar dışında mantıklı makul fiyata mal satan üyelere olumlu yorumlar da atıyorum

bkz.
    https://forum.donanimhaber.com/satildi-asus-h97-pro-gamer-xeon-e3-1225-v3-4-gb-gskill-ripjaws-1600-mhz--143511116#143511116

Önceki yorumlarda da belirttiğim detayı belirtmek istiyorum. Bunu anlamak yada algılamak için donanım uzmanı olmaya gerek yok. Tek haneli iq seviyesindeki bir embesil bile anlar.

Bir tarafta mavcutta satılan ve geniş bir skalaya sahip işlemcileri destekleyen, çok daha yüksek hızlardaki ve çok daha yeni ram teknolojisini destekleyen, çok daha hızlı ve yeni ssd teknolojisini destekleyen, sıfır, 2 yıl garantili bir ürün internette 420tl. Ben forumdan 365'e aldım

Diğer tarafta ram slotu arızalı, chipset soğutucusu olmayan, yıllardır kullanılmış, geliştirilmeye kapalı, desteklediği işlemciler için fahiş fiyatlar istenen, gerek ram gerek ssd teknolojisi olarak geride kalmış garnatisiz ve çalışmaz hale gelmesi halinde çöpe gidece eski bir anakart için 350 tl istiyorsun

Bu iki kısımda mantıksız olan hangisi? İlkokul talebesine anlatır gibi anlattığım şu yazıyı bile anlamayacak kadar sıkıntılıysan gerçekten diyecek sözüm kalmaz

• şimdi ben sana anlatayım tekrar sonra sen yine yazarsın...şimdi adamın elinde ram ve işlemcisi var anakartı bozuk senin yaşadığın o kafaya kalırsan hepsini çöpe atıp yeni anakart işlemci ram almam lazım
    Ve yeni teknolojide olsa o ryzen 1200 tek çekirdek performası i5 2500k dan kötü ve madem bu oc yapıcak 2500k oc yaparsan senın o 1200 dediğin işlemcinin içinden geçer neyse konu bu değil..
    attığın link karşılariştırırsak benim sattığım anakart 350tl -- i5 2500k 350tl 2x 4gb 1600mhz cl9 dd3 ram 2 adet 220tl yazdım şimdi toplamda 920tl yapar indirim yaparak mesela 850tl sattık diyelim sence bu attığım ilanla aynı yere gelmedi mi ? Hala neyin tarışmasını veriyorsun anlamış değilim.. ve sürekli yorumlarında ticaret yapan kan emici flan diyorsun kusura bakma ama gidip 300-500 tl için 3-5 tane kendini akıllı sanıp burada zırlayanları çekecekve kendimi yoracak kadar ticaret yapacak biri değilim...
    bi kere diyelim çalışan sistemde anakartım arızalandı şimdi hepsını yenileyeceğim yeni sitem topluyorum.. a320 anakart ryzen 1200 8gb ram aldık 0km sistem topladık bu sistemle ne yapcağım atıyorum oyun ounuyorum diyelim masraf edip 1200tl harcadım bu sitem ile alacağım fps belli.... eski işlemci anakartım ram ile sadece anakart alıp devam ettigim ve alacağım fps de belli anladın mı 200-300tl verip aynı sistemi kullanmak var 1200tl verip yeni ddr4 ryzen işlemci alıp aynı oyunu oynayıp aynı görevi yapan pc sahip olmak var. umarım aradaki farkı düşünmüşsündür umarım biraz daha aydınlatıcı olmuştur..
    adam 4000tl ve 6 taksit aldığı ekran kartını 4800tl satıyor forumda kan emici ticaret diye bana zırlıyorsun ya git onlara zırla benim bu anakartından bi beklentim yok biri pm atar adam söyler 250tl var verirmisin satarım satmama bana kalmış satamasam da bu anakartı çöpün kenarına koyarım anladın mı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mevlut58 -- 22 Mayıs 2020; 10:0:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.