Şimdi Ara

Satılık Oto Ses Sistemi/Fotoğraflar Yüklendi/ Amfi+Comp SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yıl kadar önce aracıma bağlattığım ses sistemimi satıyorum. Ürünler temiz, sorunsuzdur ve tarafımdan sıfır olarak alınmıştır. İzmir içi test edebilirsiniz.

-alpine 9880 cd usb ana ünite > 350 TL
    -dls r6a 80 rms compenant > 250 TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> SATILDI
    -rf p210 250 rms kapalı kutu subwoofer > 250 TL
    -xetec 4g mk600 110 rms * 4 kanal alman üretimi murtaş tan alınma amplifikatör > 450 TL

**********AMFİ. ve COMP. SATILMIŞTIR**************

kablolar, sigorta vs dahil toplam 1300 istiyorum. İletişim için özel mesaj lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AviatoR -- 9 Aralık 2013; 12:19:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AviatoR

2 yıl kadar önce aracıma bağlattığım ses sistemimi satıyorum. Ürünler temiz, sorunsuzdur ve tarafımdan sıfır olarak alınmıştır. İzmir içi test edebilirsiniz.

-dls r6a 80 rms compenant > 250 TL
    -xetec 4g mk600 110 rms * 4 kanal alman üretimi murtaş tan alınma amplifikatör > 300 TL

kablolar, sigorta vs dahil toplam 1150 istiyorum. İletişim için özel mesaj lütfen.

hayırlı satışlar sistemiyimiş

teyp alıcak olan arkadaşlar kaçırmasın 5 kanallı amfi veya 4 kanallı steryo + 2 kanallı mono bass amfisiyi y kablo kullanmadan 3 rca çıkışlı olduğu için besler

• quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

2 yıl kadar önce aracıma bağlattığım ses sistemimi satıyorum. Ürünler temiz, sorunsuzdur ve tarafımdan sıfır olarak alınmıştır. İzmir içi test edebilirsiniz.

-xetec 4g mk600 110 rms * 4 kanal alman üretimi murtaş tan alınma amplifikatör > 300 TL

kablolar, sigorta vs dahil toplam 1150 istiyorum. İletişim için özel mesaj lütfen.

teyp alıcak olan arkadaşlar kaçırmasın 5 kanallı amfi veya 4 kanallı steryo + 2 kanallı mono bass amfisiyi y kablo kullanmadan 3 rca çıkışlı olduğu için besler

eyw hocam teşekkürler de yalnız ne arayan var ne soran :D ekonomi bitmiş bu memlekette :)

sadece teybin sıfırı 754 TLhttp://www.aktepesound.com/pinfo.asp?pid=3717

amfi desen orjinal alman malı xetec, comp.lar desen orjinal isveç malı, subwoofer kapalı kutu rockford fosgate p2 daha ne olsun

aynı sistemi sıfır alıp kurdursan montaj kablolar vs dahil 2500 TL tutar ki ben yarı fiyatından az istiyorum. sistem de elektrik kablosu bile 0 awg

sistemin tamamını ben aldım sıfır olarak, tertemiz ve kusursuz, zaten evli olduğumdan hiç zorlanmadı titiz kullanıldı.

ama işte piyasada 600 liraya paket sistem diye satıyorlar çin mallarını millet de alıyor işte, sonra yok amfi ses kesti yok comp.lar cızırdıyor vs diye başlıyor şikayete.

biz burda üst düzey markaların giriş seviyesi kaliteli bileşenlerden oluşan sistem satıyoruz alıcısı yok henüz malesef :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

bu arada kime anlatıcaz ki hocam y kablo ile 3 rca çıkışı arasındaki ses kalitesi farkını, millet alışmış roadstar 500 liralık sistemlere

• satma sebebimizi de yazalım da bari akıllarda soru işareti kalmasın.

yakında bebeğimiz olacak, aracım peugeot 206, malum bagaj küçük, bebek doğduktan sonra bagajı daha fazla kullanacağız. ilk başta sadece subwooferı satma niyetim vardı ancak tek başına comp. ile sistem verimli olmayacağından komple sistemi satıp, yeni bir teyp ve ön kapılara 16 cm coax hop. alacağım.
  • quote:

bu arada kime anlatıcaz ki hocam y kablo ile 3 rca çıkışı arasındaki ses kalitesi farkını, millet alışmış roadstar 500 liralık sistemlere

yokluktan yapıcak bişey yok bazılarıda çıkıp ben 200 liraya en kıralını yaparım diyor gelde anlat
  • [simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

• ürünlerin satışı devam etmektedir.

amfi için fiyat yukarı yönlü revize edilmiştir, toplam fiyat 1300 TL dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AviatoR -- 27 Kasım 2013; 11:35:04 >
  • DLS compenant satılmıştır, diğer ürünlerin satışı devam ediyor.
  • Merhaba
    Cihazlar satıldımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Produce

Merhaba
    Cihazlar satıldımı

*********AMFİ ve comp. SATILDI********* diğerleri şimdilik duruyor, özel mesajınızı cevapladım, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AviatoR -- 9 Aralık 2013; 12:24:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.