Şimdi Ara

SATILIK ORJİNAL WİNDOWS 8 KEY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    30 LİRA

ORJİNAL WİNDOWS 8

YAZILIMI ATACAĞIM LİNKTEN İNDİRİYORSUNUZ VE VERCEĞİM KEY İLE ORJİNAL WİNDOWS 8 SAHİBİ OLUYORSUNUZ.

KENDİMDE 30 LİRAYA ALDIM ZAMANINDA.UPGRADE KEY OLARAK DAĞITILDI FAKAT MİCROSOFTU ARADIM GÖRÜŞTÜRM İSTEDİĞİM HERHANGİ BİR PC YE KURABİLİYORMUŞUM.ARAYIN TEYİT EDİN ÖYLE ALIN İSTERSENİZ.

GEREKSİZ YORUM YAPMAYIN LÜTFEN.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Upgrade key'ler sadece orjinal Win 7'den yükseltmelerde işlevli değil miydi?
  • birşey sormak istiyorum.şimdi bende orjinal olmayan windows 7 mevcut.sizden keyi alsam orjinal olmayan windows 7 den orjinal windows 8 e geçebilirmiyim?
  • Takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi kullandığınız kod mu acaba yoksa ikinci bir upgrade key mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Takipteyim

Ultimance nickli arkadaşa satılmıştır.iyi günlerde kullanması dileğiyle
  • O deil bu arkadaşın ne kadar üç kağıtçı olduğunu yeni yeni anlıyorum , kendisinden laptop almış bulunmaktayım bakım için götürdüğümüzde laptopun vidalarının nasıl içler acısı hale geldiğini ve arkadaşın ne denli sahtekar olduğun anladım , sorunsuz tertemiz dediği laptopun her köşesinden birşey çıkıyor her yeri yaralı bereli , O değilde herşeyden öteye bana vericegi mesajını 1 hafta boyunca beklediğim orjinal win 8 keyimide 30 tl ye birisine satmış ne diyim ahireti var gülüm bunun ahiretii , hadi sen eğlencene bak ;) bundan tek bir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.