Şimdi Ara

SATILIK ORJINAL GENPA URUNU NOTE 3 S-VIEW KILIFLAR ***RENK SECENEKLI*** SANALPAZARDAN 50 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy Note 3
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Arkadaslar elimde orjinal genpa urunu s view cover kiliflar mevcuttur. Listesi asagidaki gibidir. Orjinal urunlerdir ve sifir kullanilmamistir. Bir alacagima istinaden alinmistir. Isteyene sanalpazardan ilan acarim. 20 tl indirimli alir ordan.. 30 tlye gelir tanesi.

Sanalpazar fiyati : 50 tldir.

2 adet ve uzeri alimlarda kargo ucretsizdir...

Sanalpazar alimlari ici. Link :http://www.sanalpazar.com/Satilik-Orjinal-Genpa-Urunu-Note-3-S-view-Kiliflar__isp41642243

Elimdekiler...

2 turkuaz -----BITMISTIR..
    2 lacivert ----BITMISTIR..
    3 krem
    2 pembe
    3 beyaz
    1 kalpli wallet
    1 lacivert wallet---BITMISTIR..

SATILIK ORJINAL GENPA URUNU NOTE 3 S-VIEW KILIFLAR ***RENK SECENEKLI*** SANALPAZARDAN 50 TL SATILIK ORJINAL GENPA URUNU NOTE 3 S-VIEW KILIFLAR ***RENK SECENEKLI*** SANALPAZARDAN 50 TL SATILIK ORJINAL GENPA URUNU NOTE 3 S-VIEW KILIFLAR ***RENK SECENEKLI*** SANALPAZARDAN 50 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataybas -- 7 Nisan 2015; 20:51:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayırlı satışlar çağatay abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

hayırlı satışlar çağatay abi

Saolasin abicim...:)

• 1 adet turkuaz renk kaan08 arkadasimiza satilmistir...

• Pm attim

• 1 adet turkuaz renkli olanı da ben aldım. Arkadaş yarın kargoya verecek. Kargo gelince yorumlarımı yazarım. Ben şu an bej renkli orjinal s view kullanıyorum. Çok açık renk olunca biraz kirlendi ama eskime falan yok hala taş gibi çok memnunum. Uygun fiyatlı görünce bir de değişiklik olsun diye bir tane daha alayım dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

1 adet turkuaz renkli olanı da ben aldım. Arkadaş yarın kargoya verecek. Kargo gelince yorumlarımı yazarım. Ben şu an bej renkli orjinal s view kullanıyorum. Çok açık renk olunca biraz kirlendi ama eskime falan yok hala taş gibi çok memnunum. Uygun fiyatlı görünce bir de değişiklik olsun diye bir tane daha alayım dedim.

Hayirli olsun hocam. Yorumunuzu bekliyorum urun elinize ulastiktan sonra...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün aldığım ürün hızlı bir kargo ile bugün elime ulaştı. Ürün kesinlikle orjinaldir ve sorunsuzdur.
    Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan08

Dün aldığım ürün hızlı bir kargo ile bugün elime ulaştı. Ürün kesinlikle orjinaldir ve sorunsuzdur.
    Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
    Teşekkürler

Gule gule kullanin hocam. Hayirli olsun tekrardan...

• android 5.0 da çalısır mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ****emre

android 5.0 da çalısır mı acaba

Ürün orjinal samsung ürünü olduğundan dolayı her versiyon ile sorunsuz çalışmaktadır. Ben su anda 5 ile kullanıyorum sorunsuzdur... Saygılarımla...
  • arkadaştan aldığım turkuaz renkli s view kılıfı bugün teslim aldım. arkadaşlar kılıf gerçekten orijinal ve gen-pa ürünü. çünkü aynısının bej renklisini kullanıyorum orjinal samsung mağazasından almıştım. hiçbir farkı yok tek farkı fiyatı. fiyatı görünce orijinal olup olmadığı konusunda şüphelerim vardı. alınca tabi orijinal olduğunu hem kutusundan hemde üründen anlayabilirsiniz. bence kaçırmayın derim. android 5.0 la da sorunsuz tabi ki orjinal olduğu için sıkıntı çıkmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

arkadaştan aldığım turkuaz renkli s view kılıfı bugün teslim aldım. arkadaşlar kılıf gerçekten orijinal ve gen-pa ürünü. çünkü aynısının bej renklisini kullanıyorum orjinal samsung mağazasından almıştım. hiçbir farkı yok tek farkı fiyatı. fiyatı görünce orijinal olup olmadığı konusunda şüphelerim vardı. alınca tabi orijinal olduğunu hem kutusundan hemde üründen anlayabilirsiniz. bence kaçırmayın derim. android 5.0 la da sorunsuz tabi ki orjinal olduğu için sıkıntı çıkmayacaktır.

Gule gule kullaniniz ustadim. Begenmenize sevindim.... :)

• ben de teşekkür ederim bu fiyata orijinal ürün aldım.
  • pm gönderildi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.