Şimdi Ara

kapalı*** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
61
Favori
43.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    malesfe kalmadı hocam

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Takip mesajım bulunsun
  • Arkadaşlar Ayhan hocamdan aldığım mi max 2 cihazım dün elime ulaştı kullanmadan yorum yapmak istemedim. İlk olarak kutudan sadece cihaz ve şarj aleti çıkıyor fakat cevirici sart cunku bizim prizlere uygun degil. Kılıf ve kulaklık yok.
    Cihaz elinize ilk aldığınızda ağır ve büyük geliyor ki öylede zaten fakat benim alismam çok sürmedi. Hatta ellerim kucuk olmasina ragmen tek el bile kullanabiliyorum, tek el moduna aldiginizda ise daha rahat kullanılabiliyor. Oyle korkulacak kadar degilmis bende alirken tereddut etmistim. Cihaz oldukca sık,ince ve elden kaymaya musait dikkatli kullanmak lazım.Gelelim can alıcı nokta batarya performansi. Cihazi açtığımda %85 sarj vardi su saat itibari ile 20 saat kullanimim olmuş ve kalan sarj %35.
    Sarj konusunda ise beni tatmin etti ozellikle g3 ten sonra ilac gibi geldi.
    6s 20 dk ekran suresi
    30 dk clash of clans oynadim
    1 saat telefon konusmasi
    25 dk whatsapp da görüntülü konusma
    20 dk gps kullanimi.
    45 dk youtube dan video izledim.
    Bol bol face ve crome da gezinti yaptim yine de sarj bitmedi :)

Kamera olarak cok birsey beklemeyin bana g3 ten iyi değil gibi geldi fakat firsat bulup ayni sartlarda karsilastirma yapamadım. Kamerada otomatik moddan ziyade elle ayar yaparak daha iyi sonuclar alabildim. Kamera icin firsat bulursam detayli inceleme yaparim.

Özetle bu cihaz bu paraya bence gayet iyi.
    Buyuk mu evet buyuk fakat alisilmayacak ya da kullanilmayacak kadar degil. Taşıma konusunda kotun ve kaprinin cebine rahatlikla sigdi sorun yasamadim gün icinde. Eger sormak istediginiz birsey olursa bilgim dahilinde yanitlarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulocanxxx -- 1 Temmuz 2017; 21:14:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatları iyi olan herkesi desteklerim. Yolunuz ve bahtınız açık olsun banada oneplus 3t lazım hocam
  • Bu mi 6 seramik olan modeli mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selaam34 S kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam ,hayır normal versiyon, seramik çok pahalı

• Ayhan hocamdan Xiaomi Redmi Note4 Snapdragon Global GOLD 3/32gb siparişi verdim, yarın İzmir'den elden teslim alacağım. Cihazı teslim aldıktan sonra editlerim.

Edit: Ayhan hocam forumdaki satıcılar arasında güvenilir insanlardan bir tanesi, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz kendisiyle. Parayı gönderdiğim gün ürünü kargoladı ve ürün aynen dediği gibi çıktı. Ben kendisinden çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiper-Man -- 5 Temmuz 2017; 10:54:31 >
  • mi6 gelecek mi, ne zaman gelir, fiyat ne olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

mi6 gelecek mi, ne zaman gelir, fiyat ne olur ?

bir kaç güne yeni ilanlar paylaşım yapacagım hocam,,

• Redmi note 4x modellerinizde IMEI sorunu var mı? Aldıktan sonra direk sim kart tak kullan şeklinde mi?

• turkishboy07 kullanıcısına yanıt
    Ankara'da elden teslim seçeneği var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    yok bu modelde

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    aleyküm selam

Hocam redmi 4x 3\32 lik versiyon almayı düşünüyorum.

1-İmei kaydı yapıp mı gönderiyorsunuz? Evet ise yazılım üzerinden mi imei atıyorsunuz yoksa kalıcı mı, eğer yazılımlı ise farklı rom yükleyince imei siliniyormuş çünkü.

2-Bootlaoder kilidi açık mı?

3-Cihazın iki farklı sürümü var çin ve global olarak. Sizdeki global sürüm mü, yani mag138 olan?

eğer bu konularda tamamsak cihazı alıcam inşaallah.

Eyvallah hocam fiyat ne olur siyah renk 3\32 lik global. şimdiden ön sipariş versek?
  • Cihaza yazilim iskemleri yaliyorsaniz ihtiyac dutarsiniz ana normal kullaniciya bootloader hicte lazım olmaz,,

Sizin hesabinizi kullanarqk acariz isterseniz

• Hocam Global Snapdragonlu Note 4x 3/32 fiyatı nedir ? 4.5 G uyumlu mudur ? Elinizde var mıdır ?
  • Vendetta1907 V kullanıcısına yanıt
    merhaba suanda malesef yok,,global dediniz cihaz ve diğeri normal redmi note4x de 4 g uyumludur,, global olanı daha azla bolgede 4 g çeker tek fark budur.

• Merhaba,RM4 siyah jelatini üzerinde mi yani kutuyu ilk benmi açıyorum ? zira en uygun romu kuruyoruz demişsiniz redmi note 4 32 globak icin fiyat nedir mugla için
  • Xiaomi redmi note4x 3/32gb siyah 790 bu telefon günlük kullanım için uygun mu uygunsa iletişime geçeçeğim. 4.5gde herhangi bir sıkıntı çıkarıyor mu ve Türkçe dil desteği var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.