Şimdi Ara

Satılık Nokia 5800 - 250 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürünü geçen sene sıfır olarak TeknoSA'dan satın aldım. 2 yıl garantili üründü ve 10 ay daha garantisi var. Kutusu, kutu içeriği, garanti belgeleri herşeyi durmaktadır yalnız sadece kalemi kaybolmuştur kalem ise telefoncularda 10 TL pasajlarda veya forumlarda 3-5 TL arası uygun fiyata bulabilirsiniz. Üründe uzakdan bakıldığında hiç bir şekilde çizik, çürük, çözük birşey bulunmamaktadır çok yakından bakıldığından belki 1-2 çizik gözükebilir.

- Nokia 5800 XPress Music Kırmızı
    - Batarya
    - Bilgisayar Kablosu
    - Pena
    - Garanti Belgesi
    - Kitapçık ve CD
    - 8GB Hafıza Kartı
    - Şarz Cihazı
    - Televizyon Görüntü Kablosu
    - Kulaklık

Not: Telefona format atılmıştır. Hafıza kartı biçimlendirilip sıfır hâle getirip kutusuna konulmuştur. Son güncelleme ve Nokia'nın son program güncellemeleri yapılmıştır.

Takas sadece "Xbox 360 ve Blackberry Bold 9000" modelleri ile olur üzerine para ekleyebilirim.

İstanbul/Beykoz içi elden teslim diğer şekilde kargo olur.

Fiyat: 250 TL (Fiyat 280 TL'den 250 TL'e çekilmiştir. İndirim ile ilgili mesaj atmayınız 30 TL gibi bir indirim yapılmıştır.

Satılık Nokia 5800 - 250 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 31 Temmuz 2011; 20:54:59 >

• pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: hombak108

pm

Özel Mesaj gelmedi.
  • şimdi atttım
  • fotğraf var mı acaba ?
  • P.M
  • PM
  • e250 ile takas yaparmısın üstüne 50 tl de vercem sıfır e250 daha 3 aydır kullanıyorum sorun yok bir gb hafıza kartıda şarj cihazıda yanında....
  • Takas düşünmüyorum, teşekkürler.
  • pm
  • pm
  • P.M
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.