Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SATILIK NOKİA 3650

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> SATILIK NOKİA 3650
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    10624 Mesaj
    Arkadaşlar.2 yıl garantili. 1 aylık telefonumu satıyorum.İzmir'deyim.İZMİR tercihimdir fakat diğer illere kargo ile de yollayabilirim. Ne kadar emiz olduğunu anlatmama gerek yok sanırım. 5 dk konuşuldu telefonla. 21 tane uygulama, 10 tane de süper 3D oyun var.Hepsi full satın alınık.Demo veya sınırlı dğil.. Fiyat 550.000.000. Herşeyi var.Hiçbişiyi ellenmedi.Bataryası bile hiç çıkmadı yaw.. Yalnız almayı düşünenler mesaj yazsın.Bana bilmişlik yapacak, işte surda şu kadar fiyatı burda bukadar diye emsaj atmayın.HERKES KENDİNE SAKLASIN BİLGİSİNİ.YALNIZ ALMAYI DÜŞÜNENLER BENCE KAÇIRMASIN.0555/2113534 , ozanatabey@msn.com , icq:170671577 İYİ GÜNLER

|
    |
  • Binbaşı
    1357 Mesaj
    3d oyunları nerden buldun ??
    |
    |
  • Binbaşı
    1357 Mesaj
    o kadar aradım yok yaw nerden buldun 3d oyunları
    |
    |
  • Yarbay
    10624 Mesaj
    Bende 35.000 tane symbian uygulamsı/oyunları cd si var. Komple bir set.üm herşey. Tanıdık telefoncudan kopyalayıp aldım....Sana satabilirim.Oyun/program başına 5-10 milyon. eheu eheu eheu
    |
    |
  • Binbaşı
    1357 Mesaj
    bunların bulundugu wap veya web adresi varmı ??
    |
    |
  • Yarbay
    10624 Mesaj
    var ama hepsi demo yani süreli. bi süre sonra kendini kullanıma izin vermiyo.örnegin tv. kumanda programını yükle siteden 15 gün sonra kendini kapatıyo.Senden lisans anahtarını girmeni istiyor... O yüzden en iyisi mi benden lisanslıları al. ömür boyu kullan. Alan çok var zaten...
    |
    |
  • Binbaşı
    1357 Mesaj
    lisanslıları nasıl alcaz paraylamı yani kredi kartıylamı?
    |
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    telefona t200+gprs kablo+400milyon veririm
    |
    |
  • Yarbay
    3267 Mesaj
    sağlam teklif..
    |
    |
  • Yarbay
    10624 Mesaj
    kardeşim t200 ün garantili sıfır fiyatı 150 milyon. senden sıfır fiyatına almış oluyoru o zaman. üzerine 450-500 arası bişi ver. gül gibi telfonu kap.inan 780 milyon verdim + 250 milyonluk yazılım yüklü full. hesaba bak. gerçekten sıfırından daha kalite bişi. ara yada mesaj at. anlaşalım kardeş senle. 0555/2113534
    |
    |
  • Yarbay
    10624 Mesaj
    Kkrdeşim. Hadi 450 milyon ver t200 ün üstüne sana vereyim. ok.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
haberler
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,311
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.