Şimdi Ara

[Satılık] Nintendo Switch Yeni Seri Bol Oyun / 400GB /[Ankara]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
1.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimde yeni seri, çok az kullanılmış, sıfır ayarında, koruma kabı ve taşıma çantası bulunan Nintendo Switch bulunmaktadır. Cihazlarıma ne kadar temiz baktığımı, benden alışveriş yapan arkadaşlara sorabilirsiniz. Referanslarıma bakınız. Sıfır ayarında diyorsam, inanın öyledir.

Cihazımın ekstralarından bahsedeyim, kutu içeriği zaten belli.

400 GB Sandisk Ultra Hafıza Kartı
    6 adet digital hesap.
    1 yıllık Nintendo Online üyeliği.
    Sert Koruma Kabı.

İçerisindeki oyunların bazıları;

Civilization iv (p1/p2)
    Animal Crossing (p2)
    Mario Rabbids (p1/p2)
    Elder Scrolls Skyrim V (p1/p2)
    Diablo 3 (p1/p2)
    Zelda Breath of the Wild (p1/p2)
    Fifa 20 (p1/p2)
    Pokemon Shield (p1/p2)
    Resident Evil 1 (p1/p2)
    Resident Evil 4 (p1/p2)
    Resident Evil 5 (p1/p2)
    Resident Evil 6 (p1/p2)
    Outlast Bundle of Terror (p1/p2)
    Outlast 2 (p1/p2)
    Darkest Dungeon (p1/p2)
    Thronebreaker the Witcher Tales (p1/p2)
    Don't Starve (p1/p2)
    Stardew Walley (p1/p2)
    Overcooked (p1/p2)
    Rocket League (p1/p2)
    Grim Fandango (p1/p2)
    Hungry Shark World (p1/p2)
    Cat Quest (p1/p2)
    Moto Rush GT (p1/p2)
    911 Operator (p1/p2)
    South Park Fracture but Whole (p1/p2)
    Transistor (p1/p2)
    Mana Spark (p1/p2)
    Farming Simulator 19 (p1/p2)
    Bastion (p1/p2)
    Car Mechanic Simulator (p1/p2)
    Just Dance 2019 (p1/p2)
    Xonic (p1/p2)
    Downwell (p1/p2)

Daha onlarca oyun.. Sadece yukarıda saydığım oyunların ederi 3500 lirayı geçiyor. Ayrıca (p1/p2) olan oyunların (p2) haklarını satarak da para kazanabilirsiniz.
    400GB Sandisk'in fiyatı 400 ila 500 lira arasında satılıyor.
    Sert koruma kabı ha keza 70 lira.
    Taşıma çantası, 150 lira.

Fiyatı değerlendirirken yeni seri olduğunu ve eski serilerden 2 saate kadar daha fazla oyun imkanı sağladığını da unutmayın.

Fiyat: 5500 Lira'dır. Ankara'da elden, deneyerek teslim edebilirim. Diğer illere önce EFT/Havale, ardından kargo şeklinde yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi humble mumble -- 1 Mayıs 2020; 17:49:22 >

• Günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi humble mumble -- 31 Ocak 2020; 13:44:23 >
  • Günceldir. Sıfır fiyatları 4500ü geçmiş iken, bunca oyun olan cihaza az istemişim gibi geliyor ama maliyeti yazdım.
    Not: daha parayla aldığım 7-8 oyun daha var. Fiyatları da aldığım oyunların en az 40-50 lira.
    Liste yapamıyorum, kafam karışıyor ama almak isteyen olursa, diğerlerini de yazarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu el konsolları acayip hoşuma gidiyor ama bir heves aldığım vita birkaç oyundan sonra kenarda öylece duruyor. Ekran boyutu vb diye gıdıklıyor şeytan 😂 bence fiyatınız miktar olarak fazla dursa da (algı olarak yani) içerikleri düşününce bence gayet iyi. İyi satışlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 29 Nisan 2020; 13:19:14 >
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt
    Valla hocam az önce yine baktım, sıfırı 4500 lira. Benim bundle'da 400gb hafıza kartı var. Onun da fiyatına baktım, 550-750 arası.
    Oyunsuz hali bile yazdığım fiyata geliyor neredeyse ki oyunlardan dediğim gibi daha yazmadığım bir sürü var.
    Kaldı ki alacak olan kişi hesapların ikincil haklarını da satabilir, nereden baksan 1500 lira oradan gelir.
    Ben genelde çift hak olarak alıyorum. Çok az var tek hak olarak oyun. Çünkü elden ele dolaşmasını sevmiyorum. Aldığım kişiler de satmayacaklarının garantisini verdikleri için aldım.
    Switch oyunları çok pahalı. Ancak digital olarak görece uyguna alınabiliyor.
    Ayrıca hanım just dance'i oynuyor. Benden daha fazla içli dışlı konsolla ama işte bazen ekonomik nedenler böyle satışlara sebep olabiliyor.
    Ps4 de var, onu da satmayı düşünüyorum. Birinden birini satayım ki azıcık düze çıkayım :)

• Öm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günceldir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.