Şimdi Ara

Satılık Ngage QD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 2 aylık. Portekiz'den almıştım, dolayısıyla Türkiye'de garantisi yok. Çok temiz durumda. Tüm aparatları ve kitapları, Orjinal Fifa 2004 diski ve 16mb boş disk. Tekliflerinizi pm yaparsanız sevinirim...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bence fiyat yazsan daha iyi
    yanlış anlama şimdi ben 100 ytl desem verecekmisin kafandaki rakama vereceksin.yanlışmıyım kardeş
  • bencede
  • Arkadaşlar haklı olabilirsiniz ama samimiyetle söylüyorum ki, Türkiye'de fiyatı nedir,kaça satılır hiç bilgim yok, bi araştırma da yapamadım, bu nedenle önerilere göre satıp-satmamaya karar verebilirim. Eğer uyarsa, istanbul içi elden teslim edebilirim.

• dostum ben sana portekız fıyatını vereyım yanı ordakı ıkıncı el pıyasasındakı vıyatını kabul edersen 4 ay once 110 euro ıdı sıfırı
  • 150 ytl çalışır
  • 1-sarjı ne kadar gidiyor
    2-telefon ne alemda çiziği felan var mı..
    3-satış sebebin..
    4-fotocusun madem bir de ngage in fotosunu koysaydın da görseydikççç
    5*bende istanbuldayım, cevaplara göre şarj durumuna göre 155-160 veririm
  • Arkadaşım sakın 250-240'tan aşağı satma. Fiyatı öldürenleride hiç takma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DieScheisse

Arkadaşım sakın 250-240'tan aşağı satma. Fiyatı öldürenleride hiç takma.

• tabıkı dostum mal musterıye satılır ıstedıgın kısıye satabılırsın sana kalmıs ama ben yurt dıı fıyatlarının bıldıgım ıcın dedım
  • Sana 4ay önceki fiyatı için 110euro çok demişler, ben daha da ucuza Carrefour'dan sıfır almıştım Ama konuyla alakasız, bi ürün var ortada ve Türkiye'de değeri neyse o fiyata satmak istiyorum. Tekliflerinizi bekliyorum.

• dostum senin aklında bi fiyat yok mu ne buu acık arttırma yapıosun sanırım...fiyat söylemezsen zor biraz..sööle uyarsa okeyliyelim uymazsa hayırlı satışlar deriz....acele cevap.. almak isterim ama senin fiyatın belki uymaz...ne düşünüosan bizi bekletme de söyleyiver git bi 2.el ciye sor bizde 10 20 ytl fazlasını veririrz belki ok?...psikolojici@yahoo.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.