Şimdi Ara

SATILIK | Nexus Silent Mouse | Kablosuz | 3 Gün kullanıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhabalar, 3 gün önce elime ulaşan Nexus marka kablosuz mouseumu satıyorum. Ürünü deneyimlediğim 3 gün içerisinde, geniş olmayan basit dizaynlı mouselardaki uzun süreli kullanım alışkanlığım sebebiyle parmak konumları olan mouseları kullanamadığımı farkettim. Yaptığım işlerde ve oynadığım oyunlarda bana kullanımda zorluk oluşturduğu için satıyorum.

Mouseun isminden de anlaşılabileceği üzere satış noktası sessiz oluşu. Ek olarak sol tarafında artı fonksiyonlar taşıyan bir adet daha scrollu bulunuyor. Ürünün kutusu, kutuyla değil ambalajla satıldığından ve ben ambalajı yırtarak açtığımdan malesef yok. Ama istanbul dışındaki arkadaşlara güzelce kutulayıp kargolayabilirim.

Ürün için ikinci ele düştüğünden düşündüğüm fiyat 50TL, İstanbul içi elden, diğer illere alıcı ödeyecek şekilde kargo ile gönderebilirim. Takas veya pazarlık düşünmüyorum. 3 gün durumuna inanmayan arkadaşlara hepsiburada mailini özelden gönderebilirim.

SATILIK | Nexus Silent Mouse | Kablosuz | 3 Gün kullanıldıSATILIK | Nexus Silent Mouse | Kablosuz | 3 Gün kullanıldıSATILIK | Nexus Silent Mouse | Kablosuz | 3 Gün kullanıldı

Benim satın aldığım, sizinde ürünü inceleyebileceğiniz sayfa;https://www.hepsiburada.com/nexus-sessiz-silent-mouse-p-HBV000002EDN7

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.