Şimdi Ara

SATILIK BOYNER GİFT CARD------TÜRKNET DAVET KODU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
20
Favori
62.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Tekstil #Boyner
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende 5000'e 555 TL kupon indirimi var ama alacağım ürün 2000 TL. Sepeti 5000'e tamamlasam, örneğin iki tane 2000 liralık bir de 1000 liralık ürün alıp, sonra iki ürünü iptal etsem indirimden faydalanabilir miyim? Durum ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: namre3kutuk

Arkadaşlar bende 5000'e 555 TL kupon indirimi var ama alacağım ürün 2000 TL. Sepeti 5000'e tamamlasam, örneğin iki tane 2000 liralık bir de 1000 liralık ürün alıp, sonra iki ürünü iptal etsem indirimden faydalanabilir miyim? Durum ne olur?

Faydalanirsin hocam siparişi onaylamadan satis sozlesmeni incelersen kaç TL indirim olur yazar orda hocam. Tek sikinti k.kartinin limiti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsn33 -- 30 Aralık 2014; 11:40:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsn33

quote:

Orijinalden alıntı: namre3kutuk

Arkadaşlar bende 5000'e 555 TL kupon indirimi var ama alacağım ürün 2000 TL. Sepeti 5000'e tamamlasam, örneğin iki tane 2000 liralık bir de 1000 liralık ürün alıp, sonra iki ürünü iptal etsem indirimden faydalanabilir miyim? Durum ne olur?

Faydalanirsin hocam siparişi onaylamadan satis sozlesmeni incelersen kaç TL indirim olur yazar orda hocam. Tek sikinti k.kartinin limiti.

Teşekkürler, dediğiniz gibi yaptım. Fakat 555 TL değil, 100 küsür bir indirim oldu, karta iade olursa sorun olmaz.
  • bsn33 kullanıcısına yanıt
    PM attım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam n11 kodu duruyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: umutbilisim

Hocam n11 kodu duruyor mu

kod değil hesap hocam bunlar ::)) pm den döneyim size.
  • n11 %15+25Tl ile birleştiriliyorsa protein tozu almak istiyorum pm atarsanız sevinirim bazı ürünlerde mağaza indirimi kabul etmemezlik yapabilir diyor açıklamada kafamı kurcaladı bi bilginiz varmıdır pm atarsanız üyelikle denemek isterim olursa hesabınıza geçerim paranızı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aek26

n11 %15+25Tl ile birleştiriliyorsa protein tozu almak istiyorum pm atarsanız sevinirim bazı ürünlerde mağaza indirimi kabul etmemezlik yapabilir diyor açıklamada kafamı kurcaladı bi bilginiz varmıdır pm atarsanız üyelikle denemek isterim olursa hesabınıza geçerim paranızı ?

Pm
  • son iki saat
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsn33

SATILIK N11 HESAPLAR

N11 150/25TL+14 = 39 tl İNDİRİMLİ HESAP 16 TL

N11 150/25TL+13 = 38 tl İNDİRİMLİ HESAP 15 TL

Yukardaki kuponlar anında indirimler ve ürün kuponları ile birleşir. kupon kullanım şartları:

http://www.n11.com/kampanyalar/sevgililer-gunu?icid=200501_b_sevgililer-gunu

şuan n11 kendi sitesinde bu kuponların 200/25 tl olanlarını ücretsiz olarak hesabınıza tanımlayabilirsiniz.
    ben daha önceki kuponlardan tanımladığım için altlimit 150/25 tl dir. 200 tl nin altında sipariş vermek
    isteyenler için idealdir. puan hariç kupon tutarı 2 tl oluyor. amaç sallamatik puanları nakite çevirmek

N11 150/30TL+5= 35 tl İNDİRİMLİ HESAP 10 TL

N11 150/30TL+4= 34 tl İNDİRİMLİ HESAP 9TL

Yukardaki kuponlar anında indirimler(bebek bezi 150/15) ve ürün kuponları ile birleşir. kupon kullanım şartları:

http://www.n11.com/kampanyalar/indirim-kampanyasi?icid=300500_indirim-kampanyasi

N11 1500/44 TL İNDİRİMLİ HESAP 4TL

N11 1000/33 TL İNDİRİMLİ HESAP 2TL

HIZLIAL 500/50 KOD 3TL

NOT: Ödeme halkbank-paypal olabilir. Hesaplar geri alınır. hesapların Şifresi değiştirilmez.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Allah razi olsun kardes 25 tl kara gectim sayende

1 ADET HIZLI AL KUPONU ALMAK İSTİYORUM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuhmehmet

1 ADET HIZLI AL KUPONU ALMAK İSTİYORUM..

pm
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: said_ozcan

pm

pm
  • N11 700/111 duruyor mu kardesimm.

• quote:

Orijinalden alıntı: furtive_hero

N11 700/111 duruyor mu kardesimm.

pm
  • Pm

• pm
    PM
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.