Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

satılık müzik seti iki haftalık motorola e398

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> satılık müzik seti iki haftalık motorola e398
Giriş
    30 Mesaj
    Katılım Zamanı
    05 Temmuz 2005

Durum
    Forumda değil

arkadaşlar mecburiyetten satıyorum motorola e398 telefonu bilenbilir fiyat araştırması yapabilirsiniz,bütün aksesuarları kutusunda mevcuttur garantilidir faturalıdır,,telefonun güncellemelerini kendim yaptım arama geldiğinde yandaki ışık efektleriyle beraber arkadaki flaşıda yanıp sönerek mükemmel bir görüntü oluşturur,ayriyetten video kaydıda yapar,üç boyutlu skin mevcuttur normal bir e398den artı olarak bu özellikleri vardır,bu tele sahipseniz mp3 çalara gerek yoktur tam bir müzik telefonu 64 mb hafıza kartıda mevcuttur,telefon daha 2 haftalıktır hiçbir yerinde sorun en ufak bi çizik yoktur,FİYAT pazarlıksız 280 YTL dir,ben istanbul avrupa yakasında oturuyorum elden teslim yapmak isterim her iki taraf içinde daha iyi olur malum güven söz konusu, isteyene kargoylada yollayabilirim, pm atabilirsiniz ,hakanleeehotmail.com tel:05447402643 ürün resmi için tıklayınız ürün açıklaması için tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DR ARER -- 19 Mart 2006; 7:05:56 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.