Şimdi Ara

[SATILIK] MSI Z270 GAMING PRO ANAKART

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
97
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ptslover (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    hali hazırda kullandığım sistemde takılı.
    kutusu ve malzemeleri eksiksiz olarak duruyor, garantisi bitti.

yeni sisteme geçeceğim için satılıyorum.
    (15.01.2020) tarihinde yeni parçalarım geliyor. 16'sından sonra boşta olacak.
    tek sıkıntısı 3 ay önce ethernet lan girişinde arıza çıktı. internet için "HP USB 3.0 - Gigabit LAN Adaptör" aldım ve onunla kullanıyorum.
    150tl ye aldım. tüm testleri yaptım herhangi bir ping gecikme sağlamıyor, o yüzden memnunum. anakartın yanında verilecektir.
    şuan kasaya takılı olduğu için fotoğraf ekleyemiyorum. bir kaç güne kasadan çıkartıldığında detaylı fotoğraflar atarım.

Anakart özellikleri:https://www.msi.com/Motherboard/support/Z270-GAMING-PRO.html#down-driver&Win10%2064

kart ATX, 2 adet M.2 slotlu. mATX ile karıştırılmasın. Z serisi overclock ile uğraşanlar için bir kart.
    Fiyat: 500tl

pandemi yüzünden önceliğim elden teslimat. şartlar uygun olmadığı taktirde kargo ile gönderim yapılır.

son olarak; yok şurada bu fiyata, yok o fiyata alınmaz vs.. parası olan alır olmayan almaz. kimseyi salak durumuna sokmaya gerek yok.
    iyice araştırmasını yapılır, bütcesi neye uygunsa alır ya da almaz. kimseyi bunu alacaksın diye zorlamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ptslover -- 14 Ocak 2021; 2:40:20 >

|
    |

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.