Şimdi Ara

SATILIK MSİ RTX3070 SUPRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK MSİ RTX3070 SUPRİM

SIFIR KUTUSUNDA TR GARANTİLİ.

FİYAT:SATILMIŞTIR. PAZARLIKSIZ FİYAT.ŞURDA ŞU FİYATA DİYEN ARKADAŞLAR GİDİP ORDAN ALABİLİR

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Adana Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 8800 tl ??? yaza stoklar artacak alacak kişilerin yerinde olsam acele etmem rtx 3070 kartın en fazla edeceği 7000 tl tabi mal sizin buna birşey diyemem ben herkes için söylüyorum gtx 1070 e 2550 tl yazdım pazarlık felan 2350tl istedim millet bir sürü ağız yaptı ben hiç olmazsa 3 günde 3000 tl zam yapmıyorum rtx 3070 6300 tl den 9000 tl nasıl oluyor 3 günde anlamış değilim...neyse iyi satışlar bol kazançlar

• quote:

Orijinalden alıntı: MurdocTV

8800 tl ??? yaza stoklar artacak alacak kişilerin yerinde olsam acele etmem rtx 3070 kartın en fazla edeceği 7000 tl tabi mal sizin buna birşey diyemem ben herkes için söylüyorum gtx 1070 e 2550 tl yazdım pazarlık felan 2350tl istedim millet bir sürü ağız yaptı ben hiç olmazsa 3 günde 3000 tl zam yapmıyorum rtx 3070 6300 tl den 9000 tl nasıl oluyor 3 günde anlamış değilim...neyse iyi satışlar bol kazançlar

almak isteyenler

Gidin balıkesir edremitten 100 lira daha ucuza , kendi adınıza faturalı alın  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.