Şimdi Ara

{FİYAT DÜŞTÜ} SATILIK MSI RTX 2080 SUPER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
4
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 {FİYAT DÜŞTÜ} SATILIK MSI RTX 2080 SUPER

Selamlar DonanımHaber dostları,

2020 Başında inventus firmasından hazır olarak satın almış olduğum bilgisayarımda yükseltmeye gideceğim için RTX MSİ 2080 super ekran kartımı satıyorum. Ekran kartım, muhtemelen 2. el olarak görebileceğiniz en temiz 2080 Super olabilir.

Mining gibi olaylara asla girmemekle beraber, son 1 yıldır oluşan ekran kartı açığı ve fiyat artışları nedeni ile AAA oyunları kartın yorulmaması ve yıpranmaması için 60 FPS'e kilitli 1080p'de oynadığımı belirtmek isterim. Bilgisayarımı düzenli olarak temizlediğimden ötürü kartta herhangi bir donanımsal veya yazılımsal bir sorun yoktur.

Satın alan arkadaş kendi de Benchmark testi yaptığında 0 kartla aynı performansı alacağından emin olabilir.

Tercihen elden teslim etmek isterim. Konum: Edirne, Merkez.

Kargo durumu olursa da ciddi alıcı arkadaşla telefonda konuşuruz.

Fiyat: 6500

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 6500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Edirne Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güzel kart, güzel fiyat. İyi satışlar. Belki bana kısmet olur{FİYAT DÜŞTÜ} SATILIK MSI RTX 2080 SUPER 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.