Şimdi Ara

[SATILIK] RTX 2070 Msi Armor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Hayırlı forumlar;

Sistemde takılı sorunsuz çalışan MSİ RTX 2070 Armor (O.C siz model) ekran kartımı satıyorum kutulu faturalı. Ekran kartı 16.03.2019 Tarihinde vatandan alınmıştır.

Fiyat satılmıştır.
    takas yoktur
    [SATILIK] RTX 2070 Msi Armor[SATILIK] RTX 2070 Msi Armor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MayynaK -- 2 Kasım 2019; 20:40:11 >

• Güzel fiyat.Hayırlı satışlar.
  • Kartlar mantıklı fiyatlara doğru gitmeye başladı. Hayırlı satışlar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DownClock01 kullanıcısına yanıt
    kartlar mantıklı fiyatlara gidiyorda ilk alırken maalesef faiş fiyatlar ödediğmiz için 2. eldede fiyatlar yüksek burda son kullanıcıların hiçbir hatası yok ben şahsen 4000 liraya ödeyerek aldığım 2070'i 2600 lira gibi bir rakama satmazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanimist

kartlar mantıklı fiyatlara gidiyorda ilk alırken maalesef faiş fiyatlar ödediğmiz için 2. eldede fiyatlar yüksek burda son kullanıcıların hiçbir hatası yok ben şahsen 4000 liraya ödeyerek aldığım 2070'i 2600 lira gibi bir rakama satmazdım.
    Geçen hafta 2.900 küsür TL'ye Vatan bilgisayar'da 3 gün vitrinde durdu aynı kart.
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    İşte hocam oda şans 2900 liraya vatanda görsem bu kartı düşünmeden alırım şans. Herşey bir kenara forumu ikinci el bölümü zaten çığrından çıktı bundan 3-5 sene önce atıyorum genelde günlük işlem hacmi 100 satış ise şu anda 10 u geçmiyordur

• donanimist kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyatlar ile nasil geçsinki zaten ? Orta seviye kartlar bile 2000 TL den basliyor neredeyse. Rx 500 serilerinde f/p orani tuturuluyor sadece. O kartlarda 1080p karti. Az biraz fazla peformans isteyenin cüzdani bosaliyor. 5000TL -10.000 TL nedir yav şaka gibi. Ben 1,5 sene önce 10.000 TL kredi cekip arabanin modelini yukselttim. Gercekten Turk teknoloji meraklilarina çok yazık oluyor.

• s.s.s kullanıcısına yanıt
    Hocam size katılaraktan birşey daha eklemek isityorum şu anda 10.000 lira harcadığnız sistemle bile bazı oyunları 2k da 144 fps almak isterseniz bile alamıyorsunuz konu aslında siyasete dönücekte o yüzden burda susmak en iyisi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.