Şimdi Ara

SATILIK MSI RTX 2070 TRI FROZR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
5
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Yazlık ev için 2. bir PC toplama düşüncem vardı fakat bu kararımdan vazgeçtim.

Kart toplamda 30 saat'e kadar kullanıldı. Sıfırdan hiç bir farkı yoktur. OC işlemi yapılmamıştır. Sadece oyun oynandı. Kart çok sessiz ve 3 fanlı soğutması çok iyi.

Vatan bilgisayar faturalı 21 ay MSI Türkiye garantisi devam ediyor. Fatura fiyatı 4.376 TL'dir.

Kart için istediğim fiyat 3650 TL abartısız olması şartıyla bir miktar pazarlık vardır.

SATILIK MSI RTX 2070 TRI FROZR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 7 Haziran 2020; 10:15:2 >

• Sonunda forumda güzel fiyatlar görmeye başladık hayırlı satışlar
  • Dolandırıcıdır itibar etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakcaglyn B kullanıcısına yanıt
    Hocam maduriyetinizin kanıtı varsa yollar mısınız . Çamur at izi kalsın olmasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yukarıdaki yoruma katılıyorum. İspatınız var mı?
    hocam bulunduğnuz itam çok ağır foruma kanıtlarmısınız
  • Mesajı yeni gördüm kim olduğunu bile bilmediğim birisi. Benim uyeligimde referanslarımda bellidir. Beni tanıyanlarda nasıl birisi olduğumu bilir. Yukarıdaki üyeyi tanımıyorum arkadaşlar hiç bir şekilde sohbetim olmadı. Yaptığı ithamı kendisine hukuk yoluyla ödeteceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakcaglyn

Bu mesaj silindi.
    Sizden irtibat numaranızı istedim pm ile attığınız iftira benim için çok ağır bunu hukuki olarak çözeceğiz sizinle.

Edit: Arkadaştan sadece numarasını istedim fakat PM'e cevap vermiyor. Ben 10 yıllık üyeyim bu forumda referans listemdekilere tek tek sorabilirsiniz 114 tane var dahada almadığım onlarca alışverişim var. İftirada olsa canımı çok sıktı bu olay. Bir daha bu olay üzerine bu forumu kullanmam zaten. Yüzleşmekten korkuyosun çünkü iftira attığını zaten kabulleniyosun. Tek bedduam umarım annenden babandan ya da ileride çocuklarında çıksın attığın iftira. Başka bişey söylemek istemiyorum sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 13 Haziran 2020; 14:14:31 >
  • Ilanı açan üyemiz arkadaşımdır. Nasıl dolandırıcı olduğunu anlatın bilelim bizde.

Kendisi son derece güvenilir bir üye.

• enteresan bir olay

• Kendisi PMlerime cevap vermiyor malesef. Forum yönetiminden hukuki işlemler için numarasını talep ettim, verilmezse savcılık aracılığı ile talep edeceğim. Bu basit bişey değil çok tehlikeli bi olay. Ya bu kişinin ciddi bir psikolojik sorunu var ya da başka bir amacı var. Çünkü bir kelime bile sohbetim olmadı kendisiyle. Hala çok şaşkınım bu duruma kendime gelemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 13 Haziran 2020; 14:42:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Sizden irtibat numaranızı istedim pm ile attığınız iftira benim için çok ağır bunu hukuki olarak çözeceğiz sizinle.

Edit: Arkadaştan sadece numarasını istedim fakat PM'e cevap vermiyor. Ben 10 yıllık üyeyim bu forumda referans listemdekilere tek tek sorabilirsiniz 114 tane var dahada almadığım onlarca alışverişim var. İftirada olsa canımı çok sıktı bu olay. Bir daha bu olay üzerine bu forumu kullanmam zaten. Yüzleşmekten korkuyosun çünkü iftira attığını zaten kabulleniyosun. Tek bedduam umarım annenden babandan ya da ileride çocuklarında çıksın attığın iftira. Başka bişey söylemek istemiyorum sana.

Alıntıları Göster
    Uğraşmayın diyeceğim de haddini de bilmesi gerekir. Sizin referansların ne olduğunuzun kanıtıdır hocam. Bu arada helal olsun 114 kişiyi dolandırmışsınız (İRONİDİR) nedense hepsi 5 yıldız vermiş :)
  • Güzel fiyat, hayırlı satışlar.
  • Kendisinden laptop aldım ilgili güvenilir kişi sorun çıkmadı (hediye bile koymuş) --TROLLER HERYERDE--
  • Güzel fiyat

• Arkadaşlar durumla alakalı yanlış bir anlaşılma oldu

• Kişinin yaptığı pislik kişiyi bağlasın hocam aman beddua etmeyin. Siz referanslarınızdan da göründüğü üzere güzel bir insansınız. Tanımıyoruz sizi ama 114 kişi yanılmış olamaz. Takmayın kafanıza
  • Arkadaşla telefonda görüştük durumu izah etti ortada yanlış anlaşılmaya müsait bir durum olmuş. Gerisini ben halledeceğim.

Bu arada bir süre satış yapmayacağım forumda. Kartıda satıştan çekiyorum. İlgilenen herkese tşkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 13 Haziran 2020; 17:27:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.