Şimdi Ara

Satılık MSI GTX 1080 GAMING X Ekran kartı Türkiye Garantili 2200 TL(AYIRTILDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Mart ayında Hepsiburada dan alınmıştır.

Gtx 1080 ti aldığım için satıyorum.Herhangi bir sorunu yoktur.

Fiyatı 2200 TL dir ve Kargo alıcıya aittir.. İndirim yoktur

3 yıl Garantisi vardır.

Kutusu ve kutu içeriği tamdır

Not: Takas ve indirim yapmıyorum boşuna mesaj atmayın!!!.
    Ekran kartını indirim ve kampanyadan ucuza aldım.
    Madenciler yüzünden ekran kartlarının fiyatı fiyatı yükseldi.
    Onun için neden pahalı satıyorsunuz diye gereksiz yazılar yazmayın Lütfen!!!.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLmNt13 -- 1 Eylül 2017; 4:31:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sıfır aldığın rakama 2000 tl ye nakit alırım. kullandığında yanına kar kalır :)
  • Keşke faturayı paylaşmasaydın dostum, fiyatı uygun olduğu halde fatura tutarını görenler fiyatı öldürmeye çalışacak :)

Yurtdışı ürünler bu fiyata satılmıyor.

1080 fiyatı 2000 liralara kadar düşmüş müydü o aylarda?Ya da sizin herhalde bir indiriminiz vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Wilde

Keşke faturayı paylaşmasaydın dostum, fiyatı uygun olduğu halde fatura tutarını görenler fiyatı öldürmeye çalışacak :)

1080 fiyatı 2000 liralara kadar düşmüş müydü o aylarda?Ya da sizin herhalde bir indiriminiz vardı.

Evet düşmüştü hocam Vatan bilgisayarda da bile bir ara aynı ürün 2000 liraya alınabiliyordu, 1070 ler 1700 e kadar düşmüştü güzel günlerdi uzun sürmedi maalesef.

Ürün için 2200 gayet güzel bir rakam günümüzde.
  • Sir Wilde kullanıcısına yanıt
    Mart ayında Hepsiburada KDV indirimi yapmıştı,joshua85'in dediği gibi Vatan da fiyatları aynı seviyeye çekmişti. Haziranda ether coştu, bu işin de tadı kaçtı.
    Bu seviyede yurtiçi garantili kart için gayet iyi fiyat, ilan sahibine de satın alacak kişiye de hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Wilde

Keşke faturayı paylaşmasaydın dostum, fiyatı uygun olduğu halde fatura tutarını görenler fiyatı öldürmeye çalışacak :)

GTX 1070 imi 1400 e satmıştım şimdi 1800-1900 arası fiyatlar değişiyor. Şu an bu kartı incelediğim kadarıyla Türkiye garantili benden uygun satan yok. Mesaj atanlar oluyor yada en üstteki gibi ölücüler çıkıyor. Özellikle altta siyah renkli yazıyla yazmama rağmen yine de mesaj atıyorlar. Ben de direk siliyorum. Alıştık artık kaç yıldır forumdayız. Hiç bir zaman piyasanın üzerinde ürün satmadım satmamda. Ederi neyse bir tık altına sattım her seferinde. Umarım bu kartta İhtiyacı olan bir arkadaşımıza gider.

• xLmNt13 kullanıcısına yanıt
    Sıfır aldığın fiyata alırım diyen arkadaş, acaba sen 3000 liralık fatura koysan yine aynısını söyler miydi ? ;)

• son ne olur hocam ? birde faturada 2000 tl gibi görünüyor ?
  • jaguar0007 J kullanıcısına yanıt
    Ürün fiyatı yükseldi. Aldığımda indirim ve kampanya vardı. Bu fiyattan aşağı bu ürünü uygun satan varsa ondan alın. Lütfen gereksiz yorum yapıp konuyu kirletmeyin. Fiyatı üzerinde yazıyor. Zaten daha uyguna satacak olursam kendim fiyatı konuda değiştiririm.
  • jaguar0007 J kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata biraz zor bulursun dostum. O faturada yazan 2000tl ler tarih oldu.
  • forum dışında Sahibinden.com aracılığıyla satılmıştır
  • Ağlamıyorum gözüme toz kaçtı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.