Şimdi Ara

Satılık MSI B350M PRO-VD PLUS B350 Soket AM4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • istanbul anadolu yakası elden satılık ....

MSI B350M PRO-VD PLUS B350 Soket AM4

Kasaya montaj yapılmadı işlemci vs. takılmadı
    Vatan bilgisayardan yanlışlıkla alındı fatura şirket adına olduğu için iade veya değişim yapmıyorlar

Fiyat 450 tl
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-b350m-pro-vd-plus-am4-amd-ryzen-ddr4-3200-mhz-o-c-usb-3-1-anakart.html#urun-ozellikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yugams -- 22 Nisan 2020; 7:50:4 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• kimsenin 100 tl altı fiyata alacağını düşünmüyorum. b450 olanı bile 470 tllere bile alınıyor. Dediğinize göre
    BUNUN
    ŞUNDAN iyi olduğunu demek istemişsiniz

• Peki doğrudur düşünmek gerekli.
    Arkadaşlar bu tüketici hakları konusunda bilgili birisi yardımcı olabilir mi ? parçalar gelir gelmez anakartı yanlış sipariş ettiğimi fark ettim ve yıkıldım resmen hiç ellemeden vatana telefon açtım durumu anlattım sitelerinden de yazılı mesaj yolladım verdikleri cevap şöyle....
    Çağrı merkezimizden bilgi doğrudur. Şirket adına satıllan ürünlerde maalesef iade/değişim hakkı bulunmamaktadır
    Sayğılarımızlar...
    Vatan Bilğisayar San.Tic.Aş.

Kanunen böyle bir şey varmı şirket adına aldıkta öpücükle mi aldık parası neyse verdik aldık ama değişim ve iade hakkım yokmuş üstelik siparişlerim arasında samsung 500gb 970 evo M2 ssd de var ama anakart ta yuvası yok uyarmaları gerekmiyor muydu arkadaş o ssd yi aldında nereye sokuncan diye....

ben bu ürünü iade edebilir miyim Tşk.

• yugams kullanıcısına yanıt
    Şirket adına iade yok diyorlarsa yoktur. M2 ssd almanız aldığınız anakarta takacak olmanız anlamına gelmiyor ki hocam. Abi m2 alıyon bunu ne yapacan diye sormaz yani kimse.
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    uyarı olmaz olur mu hocam komple pc topluyorum birde başka bir siteden pc toplarken dvd rom yeri olmayan bir kasayı sepete atmıştım orada hemen uyarı geldi sepette dvd rom vardı bu kasada dvd rom yuvası yoktur diye ..
    kanun nizam bilen birisi şunun cevabını verebilir mi ?
    Çağrı merkezimizden verilen bilgi doğrudur. Şirket adına satılan ürünlerde maalesef iade/değişim hakkı bulunmamaktadır.
    hangi kanun hangi maddeye neye göre...

• iade edilecek durumdaysa (kutu açıldıysa yada tekrar satmaya engel teşkil etmesse ) 14 gün içinde sebep dahi belirtmeden geri almak mecburiyetindeler. siz kutuyu açtınızmı? orda bandrol vardı o söküldüyse geri almazlar.
  • yok kutuyu ellemedik hocam ama vatan poşetinden çıkarmış aparatları vs ne varsa olduğu gibi ellenmedi montaj yapılmadı tabi kargoyla geldiği için vatan üzerine bant vs yapıştırmış yani deformansyonlar ne varsa vatan tarafından yapılmış mevzular.
    benim merak ettiğim faturayı şirket adına aldık diye neden değişim iade hakkımız olmuyor TC hukuk kanunlarında böyle birşey varmı neye göre yok diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vatan bilgisyar için bir şey diyemem ama çoğu firma fatura şirket adına kesildiyse şahsi iadeleri kabul etmeyip şirketin düzenleyeceği iade faturasyla ürünü geri kabul ediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.