Şimdi Ara

SATILIK - MSI 5500XT 8GB RGB Gaming X ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PCI-E 4.0 desteği mevcuttur. Bu da yeni teknoloji demektir, ilerde alacağı güncellemeler sayesinde çok daha performanslı hale gelecektir.

Mech modeli ile karıştırmayın.
    Mech modeli bundan 500 tl daha ucuz olup ısınma problemi vardır.
    Msi 5500 xt 8gb GAMING X GDDR6 versiyonu. MediaMarkt faturalı sıfır kutusu hiç açılmadı. Fatura tarihi Ocak 2021. Ürün deneme amaçlı vs gibi sebeplerle hiç denenmedi, açılmadı, bilgisayara takılmadı. Frekans değeri çok yuksektir. Sessiz olması ve oyunlardaki FPS değerleri için youtube videolarını izleyiniz. Yarım boy değil tam uzunlukta ekran kartıdır, RGB ışıkları sayesinde guzel goruntu verir. Isınma problemi yoktur. Mining için yada oyunlar icin uygun bir kart. Hashrate gücü 27mh/s.
    piyasada ilerleyen tarihlerde cok daha pahalı olacağı söyleniyor. inşallah olmaz ki biz de daha iyi kartlarla iyi oyunlar oynayabilelim. hayırlı satışlar..

3200 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rec25 -- 16 Ocak 2021; 13:32:48 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat nedir?
  • Fiyat nedir
  • k.bakmayın fiyat yazmamışım, konuyu düzenliyorum şimdi. fiyat 3200 tl.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhaba, hayırlı satışlar.
    quote:

PCI-E 4.0 desteği mevcuttur. Bu da yeni teknoloji demektir, ilerde alacağı güncellemeler sayesinde çok daha performanslı hale gelecektir.

Bu biraz iddialı olmuş hocam. Bir şey satarken değil de ekran kartının konusunda bundan bahsetsen sorun değil de satarken söylemen bu konuda dayanaksız abartı yaptını düşündürüyor bence. Art niyetlisin demiyorum ama o izlenimi veriyor. Tekrardan hayırlı satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamSs -- 16 Ocak 2021; 16:59:14 >
  • Daha ne olsun 5500xt gibi bir karta 3200 yazmışsın. Ulan ALLAHtan savaş yok ülkede savaş çıksa dışarıya gerek yok millet bir birine yeter. Daha pahalı olacakmışta mış mış..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kart 3200 ederse bendeki 1060 2000 eder rahat.
  • 1700 liraya sattım pulse 8GB versiyonunu 15 gün önce, amacım ilan baltalamak değil umrumda da değil de 3200 imkansız etmez. Ben mi enayiyim millet mi zeki anlamadım.

• Turcopolo kullanıcısına yanıt

biz enayiyiz hocam millet zeki

• bu kart 3200 eder, bizim gibi oyunculara değil ama miningciler için eder. gtx 1060 6gb ise etmez, çünkü mining performansı buna kıyasla çok düşük, 1060 alacak olan kişi oyun amaçlı alacağı için 2000tl vermez. anlaması çok zor değil mining hedef kitlesine satılıyor, neden birden bire madenciye kart satmak günah oldu çözebilmiş değilim. 3-5 ay sonra eth düştüğünde madenciler bu kartları çok ucuza geri satmak zorunda kalacak, o zaman alırsınız veya almazsınız şuan 3200e satılabiliyorken adamın 2000e bırakmasını beklemeyin bi zahmet.

• Merhaba ürün satıldı mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.