Şimdi Ara

Satılık Motorola Atrix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar, Galaxy S4 almam nedeniyle Atrix'imi satma kararı aldım. Telefon 20 Ekim 2012 Tarihinde hizlial.com sitesinden alınmıştır. 2 Yıl resmi distribütör garantisi altında ve hiçbir sorunu yoktur. Ürünün bol bol fotoğrafını çektim, oradan da görebilir, aklınıza takılan herhangi bir sorunuzu hiç çekinmeden tarafıma sorabilirsiniz. Telefon hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar şu linktenhttp://www.gsmarena.com/motorola_atrix_4g-3708.php telefonun özelliklerini öğrenebilirler. Kısaca anlatmak gerekirse 4" LCD ekran, 1GB RAM, 16GB dahili hafıza, 1GHz Dual core CPU Nvidia Tegra 2 ve Nvidia GPU bulunuyor. Telefon ile birlikte extra olarak bir adet hiç kullanılmamış yedek batarya, mini HDMI to HDMI dönüştürücü adaptör ve 2 adet ekran jelatini hediye edeceğim. Telefonun dock aparatı olduğu için isterseniz yanında hediye vereceğim HDMI dönüştürücü ile LCD ya da LED TV'nize bağlayıp görüntüyü aktarabilir ve dock'taki 3 adet USB ile klavye, mouse ve harici HDD bağlayarak PC gibi kullanabilir, film izleyebilirsiniz.

Satılık Motorola Atrix
     Satılık Motorola Atrix
     Satılık Motorola Atrix

Satılık Motorola Atrix
     Satılık Motorola Atrix
     Satılık Motorola Atrix

Satılık Motorola Atrix
     Satılık Motorola Atrix
     Satılık Motorola Atrix

Satılık Motorola Atrix
     Satılık Motorola Atrix
     Satılık Motorola Atrix

Satılık Motorola Atrix
     Satılık Motorola Atrix
     Satılık Motorola Atrix

Fiyat olarak 450TL düşünüyorum.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnacoN -- 31 Mayıs 2013; 3:53:19 >

• takip...
  • takip
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipçi arkadaşlara bir mesajım var, fiyatı daha fazla aşağı çekmeyeceğim. Satıştan kaldırırım olur biter. O nedenle fiyatı düşünce alırım diye düşünüp boşuna takip etmeyin.
  • Fiyat?
  • İlanın en altında yazıyor.
  • pm
  • Cevaplanmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.