Şimdi Ara

Satilik Monster ve Alienware Bilgisayarlar / Alienware Satılmıştır / Monster İndirim 2.250 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Satilik Monster ve Alienware Bilgisayarlar / Alienware Satılmıştır / Monster İndirim 2.250 TL
    ***Monster pazartesi gününe kadar cagdasblt nickli arkadaşa rezerve edilmiştir.

Merhaba,
    Elimde bulunan ve uzun zamandir kullanmadigim Monster ve Alienware markali iki bilgisayarimi satiyorum. Gerekli bilgiler asagidadir.

Alienware R2 2015 / SATILMIŞTIR
    2015 Yılında bir hevesle Amerika' dan satın aldığım dizüstü oyun bilgisayarıdir. Şimdi söyleyeceklerim şaka gibi gelebilir ama toplamda 10 defa ancak açtım. Üzeri örtülü bir biçimde çalışma masamda durdu. Kozmetik olarak 10/10 durumdadır. Kendi klavyesi ve touchpadi hiç kullanılmadı. Sadece harici klavye mouse kullandım. Standart versiyon değildir. Xotic PC' de özel olarak toplatılmıştır. Refurbished diye tabir edilen banttan geri dönen bilgisayarlardan değildir. Aşağıda özelliklerini belirtiyorum. Şu an itibariyle dahi açamayacağı ve rahat oynayamayacaginiz oyun yoktur. Bataryasinda herhanbi bir sikinti yoktur. Bu bilgisayar için aldığım Alienware çantayıda yanında hediye olarak vereceğim. Sadece çantanın kargo hariç fiyatı 100USD'dir. Satış fiyat 5.250 TL' dir. Herhangi bir ürünle takas veya pazarlik düşünmüyorum.

1 x Alienware 17 (980M)
    Display 17.3" FHD 16:9 IPS Matte Type Anti-Glare Screen (1920x1080)
    Dead Pixel Warranty Alienware "No Bright Dot" Guarantee - (Included on Alienware Standard NON-Upgraded Displays)
    Monitor Calibration
    Processor 4th Generation Intel® Haswell Core™ i7-4710HQ (2.5GHz - 3.5GHz, 6MB Intel® Smart Cache)
    Thermal Compound Alienware Stock Thermal Compound
    Graphics Video Card NVIDIA® GeForce™ GTX 980M (4.0GB) GDDR5 PCI-Express DX11 (Maxwell) w/ Optimus™ Technology
    Ram 16GB DDR3 1866MHz [SKU-444BX] (Crucial Ballistix Sport Dual Channel Memory (2x8GB SODIMMS))
    AlienFX Color Mars Red - Lighting
    mSATA SSD Drive ( Slot 1 ) 500GB Crucial MX200 Solid State Drive [M.2] mSATA (Read 550MB/s - Write 500MB/s)
    mSATA SSD Drive ( Slot 2 ) No mSATA SSD
    mSATA SSD Drive ( Slot 3 ) No mSATA SSD
    mSATA SSD Drive ( Slot 4 ) No mSATA SSD
    Primary Hard Drive 1,000GB [1TB] 5400RPM [Serial-ATA II 6GB/s] (SKU - S5T377)
    External USB 2.0 Slim DVD±R/RW Drive
    Bluetooth Included
    Wireless Network Bigfoot Networks Killer™ Dual Band Wireless-AC N1525 - 802.11 AC/A/B/G/N Wireless LAN Module + Bluetooth 4.0 | (2x2) - Default (SKU - WIFI74)
    Memory Card Reader Internal 9-in-1 Card Reader (MMC/RSMMC/SD/Mini SD/SDHC/SDXC/MS/MS Pro/MS Duo)
    Camera Integrated Digital Video Camera
    Sound Card Sound Blaster Compatible 3D Audio - Included
    Battery Smart Li-ion Battery (8-Cell)
    Spare AC Adapter No Spare AC Adapter
    AC Adapter - European/UK Power Cord European AC Adapter Power Cord
    Operating System WINDOWS 8.1 - 64-Bit (Pre-Installed)
    Operating System - Clean Installation Option Keep factory installed operating system
    System Recovery Manufacturer Backup Disks
    Warranty 1 Year Alienware Basic Service Plan Warranty (Includes: In-Home Service After Remote Diagnosis for 1 Year) + 1 Year Accidental Damage Protection (SKU - WTY014)

Monster X7200 :

2011 tarihinde Fokus Bilgisayar' dan (Monster) satın alınmıştır. Alindigi donemde özel olarak konfigre edilmiştir. Normal versiyona ek olarak 2 adet SSD ve 1 adet 7200RPM hdd taktirilmistir. Ürünü satın aldıktan sonra hem evde hemde işyerinde kullandığım zaman şarj adaptörünü taşımamak için, ikinci bir adaptör satın alınmıştır. Ekstra şarj adaptörü ile teslim edilecektir. Kozmetik olarak ufak tefek sorunlari vardir ama calismasinda vb. hic bir problemi yoktur. Her sene bakimlari duzenli olarak Monster' a goturulerek yaptirilmistir. Satmaya karar verdigim icin alacak arkadasa temiz gitmesi amaciyla dun son bakimini yaptirdim. Pili tamamen oludur. 3D modelleme uzun sure kullandim ama is degisikligi sebebiyle artik ihtiyacim kalmadigi icin satiyorum. Bir cok oyunu hala sorunsuz oynatabilmektedir. Satış fiyat 2.250 TL dir. /b]

MONSTER X98X7200-01 17.3"
    Intel® Core™ i7-990X 6 Cores; 12MB L3; 3.33 GHz > 3.6 GHz; 1066 MHz; 130W; 32nm
    SLI®; 2x 2GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 485M; 256-Bit; DX11; MXM 3.0b; 2x 100W
    17.3" Full HD ( 1920 x 1080 ) Parlak LED Ekran
    12GB; 3x 4GB; DDR3-1333; pc-10600; CL9; 204pin - 3 SODIMMs
    RAID 0 2 x 128 GB CORSAIR Performance 3 Series SSD ( Up to 410 MB/s sequential read — 210 MB/s sequential write )
    500GB Seagate 7200RPM 16MB ST9500420AS
    6x Blu-Ray READER & 8x DVD+-RW WRITER; Tray Load; SATA
    Türkçe Klavye (TR)
    802.11a/b/g/n Intel® WiFi Link 6300; up to 450Mbps; WLAN PCIe; Half-Size Mini Card
    2.0 MP Kamera
    Parmak İzi Okuyucusu
    Internal Bluetooth™ v2.1 + EDR Module
    Türkçe Klavye (TR)
    Notebook Çantası

Urunler pahali ve gorulerek alinmasi gereken urunler oldugu icin Istanbul icinde (Besiktas) elden satilmasini tercih ediyorum. Ama baska sehirden almak isteyen arkadas olursa, masrafi aliciya ait olmak uzere, GET vb. sistemlerle iki tarafida koruyacak bicimde yollayabilirim. Ilgilenen arkadaslar ozel mesaj yoluyla ulasabilir. Ilgili arkadaslara goruntulu aramayla almak istedikleri bilgisayari detayli bir sekilde gosterebilirim. Daha onceki alimlarima/satislarima bakarsaniz hakkimda fikir sahibi olabilirsiniz. Herkese iyi forumlar dilerim.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Güncel
  • Alienware fiyat takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyat takip.
  • Alienware satılmış tüh kaçırdık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Monster Takip
  • Monster @cagdasblt nickli arkadaşa satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.