Şimdi Ara

Satılık Monster Tulpar T7 v13.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayar 20.12.2019 tarihine kadar garanti kapsamındadır. Ömür boyu bakım hizmeti mevcut. Kasasında herhangi  bir çizik, ezik vs. Yoktur. Herhangi bir sorunu yoktur. Bilgisayarı alacak karşılığı aldığım için fiyatı uygun yazdım, rica ediyorum pazarlık teklif etmeyin. Fatura sahibinden bilgisayarı tarafıma sattığını parasını aldığını, kimlik fotokobisiyle birlikte imzalattım. Bende aynı şekilde teslim ederim. Ayrıca kutusu, faturası ve irsaliyesi mevcuttur. Denizli dışındaki illere kargo ile gönderebilirim.

Not : Arkadaşlar herhangi bir sorunuz olursa whatsapp veya arayarak sorabilirsiniz.

İşlemci: İ7-7700 HQ

Ram : 16 gb 2400 Mhz

Ekran kartı : GTX 1060 6 gb

Ekran boyutu : 17.3

Harddisk : 1 Tb + 256 gb Ssd

Windows 10 Home linanslı sürüm

Fiyat : 3.800 TL

0.552.407.41.21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyildirimm20 -- 26 Mart 2019; 21:44:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güzel ürün güzel fiyat fiyatıda çok uygun alıcısına hayırlı olsun yeni pc almamış olsaydım bu fiyata kaçmaz hayırlı satışlar

• Fiyat neden böyle Bilgi verir misiniz?

• 3-5 kisi arayinca fiyat artiyor bilginize ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3500 den ilan koymuştum. Salvery isimli üye beni uyardı fiyat çok düşük piyasa budur budur dedi. İlanıda yanlış yere açmıştım silindi. Bende o vesileyle 3800 dedim. Fırsatçılık yapmaya gerek yok bu haliyle bile fiyat çok uygun.

• Ouz hocama katılıyorum 3500den ilan açıp milletin ilgisini çekince 3800e başkasının aklıyla çıkarmanız etik bir davranış değil 50-100 arttırsın da içini rahatlatmak için 300 ne dalga geçer gibi neyse iyi satışlar

• salvery kullanıcısına yanıt
    Sen alamiyosun diyemi fiyati arttirdin baskasi uygun fiyata guzel bi laptop alamasin bana yar olmayan kimseye diyar olmasin mantigimidir bu?

• Arkadaşlar ben ilk ilanı zaten yanlış yere açmışım. 5 dakika içinde silindi zaten yani ilgi çekmeyle alakası yok. Ayrıca 3500 olarak ilanı inceleyen kişi 3800 olduğunu görünce sizin yaptığınız gibi ön yargılı yaklaştı , ben 3500 den gördüm bu fiyata alıcıyımda demedi biri. Direk ters şekilde cevap verildi. Yani bu şekilde mesajlara gerek yok bence.

• Herkes istediği fiyattan alabilir ben sadece forumdaki fırsatçılardan bahsettim ve durumu olmayan kişiye 3500den vermesi gerektiğini söyledim çünkü arkadaş bunu 2500 lira alacağa karşılık olarak almış ve üstünü darda olan arkadaşa tahsil edeceğini söyledi sizce bu bilgisayarı kim 2500 liraya verir ben söylim çook zor durumda kalmış sıkışmış hatta batmış birisi verir bilgisayarın değeri 2.el değeri en az 5bin lira neyse bu çok sevdiğim görsel herşeyi açıklar nitelikte satıcı arkadaşın beni satması ayrı bir komedi diyerek iyi günler derim ve 3500den satıyor zaten

• Bunu neden satmak olarak düşünüyorsunuzki benim hoşuma gittiği in özellikle yazdım zaten. Pc fiyatı çok uygundu sende bana açıklama yaptın. Bende bunun üzerine yükselttim. Ama sıkıntı şurda 3800 de olsa 3500 de olsa bunun fiyatı çok iyi. Fiyat bu kadar uygunken bizim yaptığımızda mı yoksa bu ucuzdu ama olsun daha ucuza sat denmesimidir. Bilgisayarıda 2500 liraya vermedi ben kaça satarsam üstünü iade edicem. Kendisinden kefil olan kişinin maaşından kesinti yapılıyordu bilgisayarı vereyim maaş haczini kaldır dedi bunun üstüne bu şekilde oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyildirimm20 -- 27 Mart 2019; 16:28:44 >

• salvery kullanıcısına yanıt
    Ben 3500 e bisekilde almayi planladim adami aradim denizliden arkadas buldum parayi toparlamaya calisiyordum hersey tamam diyoken adam birden mesaj atti3800 dedi ben durust olayim guzel bi pc alabilicem diye sevinmistim fiyatida oldukca makuldu sonra fiyat artinca sinirlendim ister istemez bide sebebi senmişsin sen kimin ne durumu oldugunu öngöremezsin neyse daha fazla uzatmiyorum bol bol konustuk zaten arkadaslarla ;)

• mehmetyildirimm20 M kullanıcısına yanıt
    Ben size wp’dan yazdim sonrasinda aradimda konustuk yarin haber veririm musait zamanimda esnafim gelir bakarsiniz dediniz tmm dedim sonra direk wpdan 3800 yaptik dediniz fiyati bende hayirli satislar dedim ters bi cevap vermedim verenler olduysada bilemem ben bi size yazan arkadasa ters olabilecek bi cevap vermisimdir o sizinle alakali degil ama

• Ben whatsaptakimin siz olduğunuzu sonradan anladım. Ya o kadar ilginç tekliflerle gelenler varki anlatamam. Yoksa size 3500 dedikten somra 3800 niye söyliyim. Öyle şey mi olur. Adam yazıyor şimdi otobüse bin gel ben biletini alayım cihazı bemim ilime kadar getir :) böyle tekliflerin nicesi ondan dolauı karışıklık oldu yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.