Şimdi Ara

[SATILDI] MONSTER ABRA A5 V1.1-İ7 4710MQ-16 GB RAM-GTX860M--120GB SSD--KISA SÜRELİ İNDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
4
Favori
3.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Erzurum İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    HERKESE SELAMLAR.

2 YIL ÖNCE 2.EL OLARAK SATIN ALDIĞIM VE 2 YILDIR SORUNSUZ KULLANDIĞIM LAPTOP'UMU MASAÜSTÜ ALDIĞIM VE SİSTEMİMİ YÜKSELTMEK İSTEDİĞİM İÇİN SATIYORUM.

LAPTOP'UN İNCELEMELERİNE BAKABİLİRSİNİZ GERÇEKTEN PERFORMANSI İYİDİR VE SİZİ ÜZMEZ.

İNTEL İ7 4710 MQ İŞLEMCİ

16 GB DDR3 1600 MHZ 1.35V RAM(8GB INI YURTDIŞINDAN ALDIM TAKDIM AYLARDIR SORUNSUZ ÇALIŞIYORLAR)

120 GB SSD KİNGSTON HYPER X FURY (OKUMA 500 MB YAZMA 500 MB)--------1 TB LIK DİSKİNİ GÜVENLİK NEDENİYLE VERMİYORUM.

GTX 860M- 2 GB GDDR5 EKRAN KARTI

BAŞLICA ÖZELLİKLERİ BUNLARDIR.

LAPTOP'UN UFAK TEFEK KUSURU BULUNMAKTADIR BUNLAR AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR. BUNUN DIŞINDA BİZZAT GÖRDÜĞÜM BİR KUSURU YOKTUR.

1--Laptop'un anlamadığım bir şekilde klavyesinde bazı harfler zor basmaktadır(hiç basmıyor değil birazcık zor basıyor sanki böyle takılma gibi sonra sert basınca normal işlem görüyor) belki de aldığımda vardı ancak ben hiç kendi klavyesini kullanmadığım için bunu yaklaşık 1-2 ay önce fark ettim.

2--Bataryası bitiktir(tam şarj doluyken 1-2 ay hiç kullanmadım bu nedenle batarya bitmiş) 10-15 dk dayanır.

3--Fotoğraflarda göreceğiniz gibi ekranında 2 tane çok küçük çizik var bunlar ölü pixel vs değiller muhtemelen dış koruma kısmındadır diye düşünüyorum görüntüye engel olmadıklarına göre. Sağdaki nokta çok çok zor görünen birdurumdadır fark ettiğim için belirtmek istedim. Fotoğraflardan görürsünüz zaten. Fotoğrafta ne görünüyorsa odur. Zaten ciddi bir şekilde odaklanmazsanız görünmezler.

Detaylı bilgi ve fotoğraflar için linki bırakıyorum.LİNK

İstediğiniz herhangi bir test vs varsa lütfen belirtin akşamları evde testleri yapıp fotoğrafları paylaşırım.

Sormak istediğiniz bir soru varsa çekinmeden PM yoluyla sorabilirsiniz.

FİYAT SATILDI
    SON OLUR FİYATI BUDUR. İNDİRİM OLMAYACAKTIR. CİDDİ DEĞİLSENİZ RİCA EDİYORUM VAKİT KAYBI OLMAYIN.

LÜTFEN TÜM GÖRÜŞ, ÖNERİ, SORU VS İŞLEMLER İÇİM PM KULLANALIM. ZAHMET EDİP OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

SADECE BURSA ORHANGAZİ YAKINLARI, TEKİRDAĞ ÇORLU VE ERZURUM OLTU İL VE İLÇELERİNDEN ELDEN SATILIKTIR ONUN DIŞINDA ÖDEME + KARGO ŞEKLİNDE SATILIKTIR. GET SATIŞI YAPMIYORUM ÜRÜNÜME GÜVENİYORUM ANCAK İNSANLARA GÜVENMİYORUM. HERKESE HAYIRLI İŞLER.

Daha önce açmış olduğum konuyu da şimdi fark ettim. Onun da linkini bırakıyorum LİNK-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CcOsmanLı -- 4 Ekim 2019; 10:36:40 >

• fiyat takip.
  • Tkp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı satışlar
  • oliii1905 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sağolun.
  • Resimleri uygulamadan goremiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• BİR MASAÜSTÜ SİSTEM İÇİN FİYATINDA İLK VE SON KEZ İNDİRİM OLMŞTUR. BAŞKACA BİR İNDİRİM OLMAYACAKTIR. BU FİYATA DA SATILMAMASI HALİNDE İLAN KALDIRILIP ALINACAK SİSTEMDEN VAZGEÇİLECEKTİR.
  • benim laptobum da aynı model aynı cihaz. Bu fiyata bedava diyebilirim. iyi satışlar
  • Sozin S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Şahsen çok memnunum sadece artık ihtiyacım kalmadığı için satıyorum.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: CcOsmanLı

Teşekkürler hocam. Şahsen çok memnunum sadece artık ihtiyacım kalmadığı için satıyorum.
    Ürün satıldı mı?
  • cetinkayadeu kullanıcısına yanıt
    Halen satılık hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.