Şimdi Ara

Satılık - Mi 9T 128gb - 3 aylık - 2650 TL

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
28
Cevap
5
Favori
2.577
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Xiaomi Model #Mi 9T
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Xiaomi >> Satılık - Mi 9T 128gb - 3 aylık - 2650 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    16 Mesaj
    Katılım Zamanı
    06 Haziran 2013

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: Jül Sezar

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-9t-128-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000KKJ4Z?magaza=Reyontek

Alıntıları Göster
    Hocam sıfır fiyatını baz alıyorsak migros geçen hafta 2600'e satıyordu sıfırını :) Tabi herkes kendi malının fiyatını kendi belirler ama satmak istiyorsanız diye söylüyorum yanlış anlamayın.

• Yüzbaşı
    547 Mesaj
    Referanslar: 30

Katılım Zamanı
    14 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

7 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: DRK Sigorta

Hocam sıfır fiyatını baz alıyorsak migros geçen hafta 2600'e satıyordu sıfırını :) Tabi herkes kendi malının fiyatını kendi belirler ama satmak istiyorsanız diye söylüyorum yanlış anlamayın.

Alıntıları Göster
    Geçen haftayı yaşamıyoruz, şu anda 2600 den sifir 9t bul toptan alım yapayım. Kur değişti, tüm sıfır telefonların fiyatları yüzde 30 civarında arttı. Ben de piyasa fiyatı ile oranla fiyat güncelliyorum. Dünyaya sadece 180 derecelik açı ile bakmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

alejandro01, Eric Clapton, azrail777, darkest earth(x2), Bodom After Midnight, BraveHeart, 6for6, redbloodedman, superminator, greyder-77, belalan52, ::ExtremE::, avan_gard, ZiplayanPatates, DarthNihilus, naten, dream_04, ERGENEKON, Mr.LucidReam, yunuss.10, szryldrm, maveraaa, sekkin, Peregrino, jyhun, serdügeşt, SiYaH, xgd, poison111, sky__walker, oturangergedan, ShoWWaLyE, REDSTONE, neoyilmaz [İşlem hacmi: 17925 TL]

• Yüzbaşı
    547 Mesaj
    Referanslar: 30

Katılım Zamanı
    14 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

7 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

senin telefonun ikinci el, sıfır piyasasına göre otomabil nasıl belirlenmiyorsa, elektroikte de belirlemeye çalışmak saçmalık olacaktır :)

Alıntıları Göster
    madem öyle 2000 den 128gb dist. 9T bul o zaman 2.el? Ilani actigimda 3000 di su an 3800 sifiri. 9T satan da yok piyasada kaçak olanlar hariç

alejandro01, Eric Clapton, azrail777, darkest earth(x2), Bodom After Midnight, BraveHeart, 6for6, redbloodedman, superminator, greyder-77, belalan52, ::ExtremE::, avan_gard, ZiplayanPatates, DarthNihilus, naten, dream_04, ERGENEKON, Mr.LucidReam, yunuss.10, szryldrm, maveraaa, sekkin, Peregrino, jyhun, serdügeşt, SiYaH, xgd, poison111, sky__walker, oturangergedan, ShoWWaLyE, REDSTONE, neoyilmaz [İşlem hacmi: 17925 TL]
  • Yarbay
    7275 Mesaj
    Referanslar: 80

Katılım Zamanı
    30 Ekim 2004

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: Jül Sezar

madem öyle 2000 den 128gb dist. 9T bul o zaman 2.el? Ilani actigimda 3000 di su an 3800 sifiri. 9T satan da yok piyasada kaçak olanlar hariç

Alıntıları Göster
    hocam acil ihtiyaç değil ki, şimdi bulmaktansa beklemeyi tercih ederim. nasıl olsa düşecek fiyatı. aradaki 450 TL farkı sana vermektense ikinci el uyduruk bir samsung s4 ile idare edilir yani acil olsa bile ;)
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

kur düşüyor fiyat değişecek mi
    |
    |
    Jül Sezar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    14 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

7 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

hocam acil ihtiyaç değil ki, şimdi bulmaktansa beklemeyi tercih ederim. nasıl olsa düşecek fiyatı. aradaki 450 TL farkı sana vermektense ikinci el uyduruk bir samsung s4 ile idare edilir yani acil olsa bile ;)

Alıntıları Göster
    Benim de bir aciliyetim yok hocam, 2500 den anlaşırdım dün. S4'ünde 450 TL'de sende kalsın gözüm yok

|
    |

• Yüzbaşı
    642 Mesaj
    Referanslar: 25

Katılım Zamanı
    25 Eylül 2008

Durum
    Forumda değil

Pm atıldı
    |
    |
    Referanslar: 2

Katılım Zamanı
    15 Haziran 2011

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Philae

kur düşüyor fiyat değişecek mi
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.