Şimdi Ara

Satılık mi 6 64gb siyah sıfır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Satılık kutusunda sıfır siyah mi6 64gb.

Kontrol için mağazada sadece jelatini sokulmuştur. Telefon üzerindeki jelatinlere dokunulmamıştır.

Faturası vardır.

Hemen teslim. Fiyat 1750tl. Son 1 adet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronin -- 30 Eylül 2017; 15:20:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• birileri habire forumda bu telefon 1650TL'ye geliyor diye her ilanı baltalıyordu. nerede o akıllılar acaba?!?

iyi satışlar hocam, güzel telefon ve güzel fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 21 Eylül 2017; 18:59:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

birileri habire forumda bu telefon 1650TL'ye geliyor diye her ilanı baltalıyordu. nerede o akıllılar acaba?!?

iyi satışlar hocam, güzel telefon ve güzel fiyat.

Teşekkürler hocam. Urun satıldıktan sonra buraya bana olan maliyetini yazacağım.

Ama öncesinde şunu söyleyeyim: Urunu mağazalarda bulmak çok zor. İnternet sitesi fiyatlarından farklı ve yuan olarak satıldığı için çine giderken dolarla gidip yuana dönmek zorunda kalıyorsunuz. Yani tl den dolara bir kur farkı geliyor sonrasında dolardan yuana derken zaten kafadan internet fiyatına 100tl ekleniyor. Dediğim gibi bulmakta zor olduğundan dediğiniz fiyattan gidecek olsa asla kimse uğraşmaz. Ben de uğraşmayacaktım, arkadaşım giderken Oneplus için para verdi diye ona 1 adet almışken hadi kendime de alayım diye aldım. Yoksa ettiğiniz kar harcaduğınız çabaya hayatta değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yanılmıyorsam geçtiğimiz hafta hem bu formda hemde sahıbınden sıtesınde bır arkadaş 1700tl den 3 tane sattığını hatırlıyorum.. ama onun malıyetı sıze gore daha düşüktür sanırım...

iyi satışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.