Şimdi Ara

Satılık Macbook Pro Retina 13.3'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Macbook Pro Retina 13.3"
    Ürünü 15.10.2015 tarihinde troydan aldık. 256gb hafızası var. ürün modeli MF840TU/A. ürün son derece temiz kullanıldı sadece ekranın dış tarafında ufak bir çiziği var resimde belli olacak şekilde göstermeye çalıştım. İstanbul içi elden teslim imkanı var. görmek isteyen olursa pm atabilir.
    Satılık Macbook Pro Retina 13.3"Satılık Macbook Pro Retina 13.3"Satılık Macbook Pro Retina 13.3"Satılık Macbook Pro Retina 13.3"Satılık Macbook Pro Retina 13.3"Satılık Macbook Pro Retina 13.3"Satılık Macbook Pro Retina 13.3"Satılık Macbook Pro Retina 13.3"Satılık Macbook Pro Retina 13.3"Satılık Macbook Pro Retina 13.3"
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 5000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 14 Ekim 2017 Satıldığı Şehir : İstanbul, Kağıthane Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Aynı ürün garantisi de daha uzun olanı 4000 lira burada hatta benim semtimde satan var. Sahibinden.com da sizinkinin fiyatta ürün yok :) lazımsa 3800 e alayım ben size 5000 e satabileceğinize inanıyorsanız eğer :)
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    5000 tlye satabileceğime inanmak için bi sebep yok :) pazarlık payı elbette var dediğin fiyata satmayı düşünmüyorum.

• https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-macbook-pro-mf840tu-a-early-2015-447223309/detay/

1000 lira mı pazarlık payınız. değilse diğer ilanlarda da benzer ürünler var, yüksek fiyat
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    5000tlye koydum almak isteyen zaten pazarlık için iletişime geçiyor bi şekilde. fiyatı 4250 tl.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.